Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondisok miért nem ajánlják a...

Kondisok miért nem ajánlják a tejet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 20:25
1 2
 11/16 dirtboy ***** válasza:

nem fogok én keresgélni semmilyen oldalt,jobb dolgom is van annál mint neked bizonyítékot előhalászni netről.

mellesleg meg zoli sem a kis újából szopta ki azt amit tud hanem a témában jártasabb emberektől tanulta meg, mint pl.Mazaga Laci,Szász Máté vagy pl.Drugs Bunny

mint mondtam ha neked mindegy akkor egyed a telítettet engem nem zavar.

2011. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 dirtboy ***** válasza:

láss csodát nem is kellet keresni,remélem ez az oldal elég lesz neked másikat nem mutatok.itt írja a telítettet is meg a telítetlent is.

[link]

2011. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 escrogar ***** válasza:
igen, a koleszterincsökkentő tablettát reklámozó oldal bizonyosan hiteles, főleg, hogy forrást sem hoz. olyanokra gondoltam, mint az ajcn, vagy az ncbi, vagy mondjuk pont a jlr, az témába is vág szorosan. ezek komoly oldalak, ahol kutatásokat jelentetnek meg. az általad hozott "bizonyíték" a szájhagyomány.
2011. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 dirtboy ***** válasza:

jól van nem néztem az oldal után csak gyorsan belinkeltem neked,mert mint írtam keresgélni nem fogom.

ha tudod milyen oldal kell neked akkor miért nem keresed ki ott?

2011. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 escrogar ***** válasza:
épp ez az, nekem nem kell oldal, te teszel egy állítást, támaszd alá.
2011. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 dirtboy ***** válasza:
79%

jól néznék ki ha minden tanácsom meg válaszom meg minden után még nekem kéne magyarázatoz adnom meg bizonyítékokat keresni.hülyének nézel teljesen?

örüljenek az emberek hogy egyáltalán hajlandó vagyok válaszolni,más ezen pénz keres én meg csak itt írogatok nekik ingyen és még akkor bizonygassam is hogy nem beszélek hülyeséget hanem tényleg jól tudom.

na tudod mikor fogok ezzel szórakozni.

a kérdező kérdez én válaszolok ennyi de bizonygatni biztos nem fogom,ha nem tetszik a válasz akkor nem tetszik, megfogadja a tanácsom vagy nem nekem mindegy,pont nem érdekel én ezen nem nyerek semmit.

kiszálltam az eszme cseréből csövi

2011. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!