Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel a sporttal mit érek?

Ezzel a sporttal mit érek?

Figyelt kérdés
Már 1,5 hónapja járok küzdő sportolni egész pontosan Bujinkan Ninjutsu-ra! Ezért az osztálytársaim rendesen szívják a véremet mert szerintük az egy sza* pedig még soha egyikőjük se próbálta-.- ma nagy nehezen rávettek,hogy mutassak pár technikát én meg belementem. De hiába tudtam edzésen megcsinálni most valahogy semmi nem úgy jött ki és egyet se tudtam rendesen megcsinálni...szerintetek ez azért van mert még nincs elég rutinom vagy mert egyszerűen béna vagyok? Lehetőleg olyanok írjanak akik csinálják/csinálták.
2011. szept. 13. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz másfél hónaptól? Ha másfél hónapja tanulnál zongorázni, mit tudnál játszani?
2011. szept. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megérdemelted.

Ez egy jó lecke volt arra,hogy megtanuld,teljesen felesleges a rajoskodás.

Minek mondtad el nekik egyáltalán?

Azt hitted,hogy jobban fognak tisztelni?

A másfél hónap meg?Vicc

2011. szept. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

18:10

Lehet van benne valami amit mondasz DE: én nem mondtam csak facebook-on sporthoz beírtam,innen tudták,2 én egy szóval nem kértem,hogy had "játszak" rajuk ők baszgat*nak ezzel engem már 1 hete és úgy voltam vele,hogy jól van mutatok egyet csak szálljanak le rólam...ez szerintem jogos.

2011. szept. 13. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak a fészre írtad be?

A korosztályod napi 10 órát bu-zizik fészen,uh az ilyen kiírás olyan,mintha hivatalos bejelentést tennél.

A basz-ogatásról meg...

Suliban vagy te basz-tatsz mást,vagy téged basz-tatnak.

2011. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj, én amikor gimibe mentem, elkezdtem jujutsu-zni. Mondjuk én újrakezdő vagyok, így már van némi tapasztalatom a dologban de elég sokat kihagytam. Nem montam el senkinek, azt mondtam, hogy futni járok, ők meg békén hagytak, nem baszogattak. Aztán kb a suli 2. hónapjában volt birkózás tesin, na akkor koppantak egyet a srácok, hogy tudok valamit. Persze ezt akkor még inkább a múltbéli reflexeimnek és nem az újonnan elkezdett edzéseknek köszönhetem. Telt-múlt az idő, és mivel elég kicsi ember vagyok, előfordul néhányszor, hogy szórakoztak velem csak úgy brahiból. Persze azóta folyamatosan edzettem és fél év tudtam megcsinálni egy viszonylag könnyű gáncsot (ami elég jól jött télen, amikor meg akartak fürdetni). 10.-ben volt néhány incidens, de akkor már egy-másfél év után már tudtam mit felmutatni, így elég nagyot koppantak a srácok, amikor sikeresen alkalmaztam 1-1 feszítést, vagy kibillentést. Azóta eltelt 2 év, mindenki tudja az osztályból hogy jujutsu-zom, de nem b*szogatnak vele, mert tudják, hogy amit csinálok az hatásosan működik. Most már azért ezt ki merem írni facebookra, mert úgyis tudják, meg aztán már fel tudok mutatni valamit. Szóval én előbb bizonyítottam, aztán járt el a pofám...


A te példádat vizsgálva, elég nagy hülyeség volt ország-világnak szétkürtölni, hogy te most ninja vagy és még nagyobb hülyeség volt nekiállni technikákat próbálgatni. Másfél hónap után meg főleg ne várj eredményt. Ha már 2 év után se lesz jó az amit csinálsz, akkor meg érdemes elgondolkodni, hogy jó-e az oktatás színvonala (mert sajnos ittHUN sok helyen a béka s*gge alatt van)....

2011. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 joe90210 válasza:
Nekem régen azt mondta egy öreg mester,hogy a Ninjutsuban a harc nem cél,hanem hiba...Ennek kb.annyi a jelentése,hogy azelőtt tedd harcképtelenné az ellenfeled,mielőtt észrevenne.Erősítsd az ujjaidat,és ásd bele magad jó mélyen az anatómiába(idegi nyomáspontok,idegvégződések,izületek).Ha a mestered alkalmasnak talál rá,akkor segíteni fog.Utószóként pedig csak azt tudom mondani:Gyakorolni,gyakorolni,és még többet gyakorolni!
2011. szept. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!