Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használ az aquafitness?...

Használ az aquafitness? Fogyott már valaki ezzel a sporttal

Figyelt kérdés

[link]


itt van róla 1 videó is.


2010. febr. 6. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez, de nem is számít. Bármit csinálhatsz, a lényeg, hogy legyen minél intenzívebb a mozgás, 30-40 perc. Ekkor jelentősen nő az energiafogyasztás az EPOC miatt (Excess Post-Workout Oxygen Consumpiton). Sajnos ki fogsz kerülni a komfortzónádból, de csak a kemény munkának van gyümölcse. A diéta egyébként sokkal hatékonyabb beavatkozás, mint a mozgás, de a kettő együtt az ideális.
2010. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én jártam, nagyon jó és hatékonyan fogyaszt,igaz nekem nehezebben ment mert nem tudok úszni és hiába volt rajtam a mellény ami mindenkinek kötelező baromira féltem.Nagyon fárasztó, amig csinálod nem is érzed és amikor kimászik a vízből az emberszinteremeg a lába a kimerültségtől. Volt, hogy másfél kg lejött rólam. Csak ajánlani tudom, mondjuk nem olcsó. Ugyanez a cég csinálja a príma tornát én oda járok ez is nagyon szuper.
2010. febr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!