Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor könnyebb a "testépítés"?

Mikor könnyebb a "testépítés"?

Figyelt kérdés
arra értem, ha valaki sovány, és arra kezd el úszni, gyűrni, vagy ha van rajta 1 kis felesleg zsír, és akkor? köszi a válaszokat!
2011. aug. 29. 17:44
 1/6 dirtboy ***** válasza:
47%
mivel zsírnak nincs köze az izom építéshez ezért hasznát nem vesszük, szóval inkább soványan.
2011. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
100%
ja de ha kis zsír van rajtad akkor kezdheted nyugodtan,nem muszáj eltüntetni ráérsz majd akkor ha már felszedtél pár kiló izmot és úgy döntesz hogy jó lenne már egy kis szálkásítás.
2011. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Offthewall ***** válasza:
Tök mindegy. Persze ha nagyon nagy a felesleg, előbb szálkásítani kell. Ha arra érted, hogy hízékony alkat, vagy hardgainer, tökmindegy, mindennek van előnye, és hátránya. ÉS ENNEK MI KÖZE A VIZI SPORTOKHOZ????:D
2011. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

mert úszni szeretnék elkezdeni...

de ez szerintem kicsit világos is mivel:

"arra értem, ha valaki sovány, és arra kezd el úszni....."

2011. aug. 31. 22:08
 5/6 Offthewall ***** válasza:
és mi az, hogy gyűrni? Max gyúrni lehet...
2011. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"valaki sovány és arra kezd el úszni" XDDDDDDDDDDDDDD ekkora hülyeséget XDDD meg még gyűrni XDDDD
2011. dec. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!