Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlanátok valami jó sportága...

Ajánlanátok valami jó sportágat, amit kipróbálhatnék?

Figyelt kérdés

Szeptembertől szeretnék elkezdeni valami új sportot, tudtok ajánlani valamit, véleményt mondani róla?

/Lehetőleg olyat, amit Szegeden is van, és egyedül is lehet/

Eddigi sportok: futás (heti4-5x), biciklizés, görkori (ezeket mindennap) aerobic, úszás,(ritkábban).

Előre is köszönöm:)

20L


2011. aug. 23. 09:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
tenisz :)
2011. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Kimondottan olyat ajánlanék, ami Szegeden is sportolható.


Zsákba nézés időre.

Ellentartani a gravitációnak egy fotelban ülve - szigorúan edző jelenlétében.

Szlalomfutás Justin Bieberrel az álmodban.

2011. aug. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
kenuzz! megéri
2011. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az első és utolsó válaszolónak köszi:)

Tenisz az jól hangzik..csak nem biztos hogy megengedheti a pénztárcám magának..

A kenuzástól nem lesznek nagyok a vállaim? Mert az nem szeretném.

2011. aug. 23. 14:54
 5/14 anonim ***** válasza:
Thai box , amúgy jókat soroltál fel te magad is azok mind tök jók
2011. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

:)

Igen, csak kicsit már unalmasak vagy nem is tudom, ezért szeretnék kipróbálni valami újat.

A falmászás is eszembe jutott, SZTEsek ingyen felvehetik tesinek.

Thai boxot és ehhez hasonló küzdősportokat nem késő még 20 évesen elkezdeni?

2011. aug. 23. 17:54
 7/14 anonim ***** válasza:
hát ha nem világbajnokságra akarsz menni akkor nem
2011. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tervezem:)
2011. aug. 23. 20:17
 9/14 anonim ***** válasza:
én 18 vagyok úgy kezdtem el most nem mondom hogy nem volt nehéz ,de én alapvetőleg tehetségtelen is vagyok hozzá pl kondi miatt nagy darab vagyok Thai boxosok meg kisebbek szóval nagyon nehéz nekem megcsinálni plusz akkora kitartással dolgozni főleg a lábmunka miatt meg nincs jó ritmus érzékem ,de sokat fejlődtem pedig csak 4 hónapot mentem még szóval már ezért megérte lejárni edzések elég kemények de ha tolod ezeket amiket mondasz akkor van akkora kezdő kondid hogy nyugodt szívvel menj , én sajnos fele ilyen jó állapotba mentem mert ugyebár csak izmot vittem de nem akarom hogy úgy érezd hogy mondjuk egy karate vagy bármi más sz@r lenne csak én szerintem egy lánynak az egyik legjobb dolog a box , mert mondják hogy kungfu nőknél ,de az megint más téma teljesen
2011. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Fura, hogy azt írod, hogy a lányoknak a box nagyon jó..igazából nem is gondoltam volna, mert elég férfias sportág. Én amúgy abszolút nem vagyok ilyen verekedős, vagy agresszív típus, de feszültséglevezetésnek biztos nagyon jó lehet.

Köszi mindenkinek, aki írt, jókat soroltatok fel eddig, a teniszen gondolkozom a leginkább.

Amúgy én pár éve lettem ilyen sportosabb, előtte nem igen mozogtam semmit se és most jó lenne valami olyat találni, amit tényleg szeretek csinálni, meg úgymond megtalálom benne önmagam.

2011. aug. 24. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!