Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy izomcsoportot egy héten...

Egy izomcsoportot egy héten csak egyszer kell edzeni tömegnöveléskor, vagy kétszer is mehet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 13:59
 1/6 oyeacch ***** válasza:
Ha koxolsz, annyit pihensz, mint egy lajhár, a legjobb minőségű, és legnagyobb mennyiségű tápanyagot és tápkieget fogyasztod, akkor mindent edzhetsz heti 2x. Amennyiben csak egy is hiányzik ezekből, akkor csak akkor edz heti 2x egy izmot, ha le van maradva.
2011. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bix ***** válasza:
nekem pl a karom mindig is le volt maradva, azzal soha nem tudtam úgy fejlődni ahogy szerettem volna. hétfőn és pénteken is kap tri és bicepsz is. meg is indult rendesen anno.
2011. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem a hátam a gyenge pontom. Így akkor érdemes lenne a gyorsabb fejlődés érdekében csuklyára és széles hátizomra is kétszer edzeni egy héten? És mennyiben térjen el a heti két hátedzés?
2011. aug. 16. 14:25
 4/6 anonim ***** válasza:
inkább csináld úgy, egyik hátnál csak evező mozdulatok, a másikon meg csak lehúzó mozdulatok
2011. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először a meglévő edzésedet kéne megnézned, nem kell-e változtatni rajta, helyesen végzed a gyakorlatokat, megfelelő intenzitással csinálod stb.
2011. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TOMAtm ***** válasza:

izomméretfüggő,hasazni lehet 2 naponta is,vádli 3,bicó-tricepsz 4 nap,váll mell 5,hát comb 6.sokan ezért tartanak 2 hát és 2 láb napot egy héten mert a hátnál egyik nap pl lehúzásokat csinálnak másik nap evezéseket,felhúzást.lábnál meg van hajlító meg feszítő nap.

de ezek a vérprofik,nem átlag emberek.

ha kokszolsz akkor lehet 2szer edzeni mindent egy héten,de akkor g*cisokat kell zabálnod mert különben igencsak furcsa dolgokat produkál a szervezet :)

2011. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!