Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Formásítani szeretnék fenékre...

Formásítani szeretnék fenékre és combra! Hogyan?

Figyelt kérdés
Szeretném a fenekemet, combomat megformázni, de nem tudom hogy milyen tornagyakorlatokból mekkora mennyiség szükségeltetik? Vagy milyen sportot érdemes csinálni? És hogy ebben az étrend milyen szerepet játszik? Valami edzésterv félét tudnátok írni? Mennyi időn belül láthatok javulást? Kitartó vagyok, csak tudnom kell, naponta mit kell megtennem az eredményért. Esetleg külön ilyen beállítottságú fitness videót tudtok ajánlani?
2011. aug. 3. 22:05
 1/3 anonim válasza:
2011. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ajánlanám neked Rubint Réka alakreform magazinját vagy a napi 20 perc önmagadért. ÉN msot amagazinban lévő 30 napos edzést csinálom a 3. napnál tartok de tényleg átmozgat mégha csak a képsorokat csinálod akkor is. nekem a hasamban és a karomban van izomláz és ez jó mert így legalább szépen dolgoznak az izmok dvd-t még nemkezdtem el de ott a popsi comb gyakorlatok hasonlók mint a magazinban lévők tehát biztos hatásos :)
2011. aug. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. aug. 9. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!