Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyerni akarok a limbóversenyen...

Nyerni akarok a limbóversenyen! Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Hétvégén limbóverseny lesz amit meg szeretnék nyerni, szerintetek hogyan edzzek rá?:) És mikre kell ügyelnem?:)
2011. aug. 2. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy a többiek ne csaljanak.
2011. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bix ***** válasza:
100%
mire kell ügyelni? ne verd le a lécet... egy hét alatt edzenél mondjuk mire? jelentős erő vagy hajlékonyság egy hét alatt? ugyanmár.amikor vízszintesen vagy a hasizomtól a lábakig iszonyat terhelés van rajtad. ezeket kéne elsősorban edzeni, de addig esélyed nincs javítani rajta...
2011. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves Bix, nem az érdekel hogy mit NEM lehet addig. De nem hiszem el hogy ne tudnék egy kicsit jobban formába lendülni, mint az aki odamegy és gondol egyet hogy "na jó, benevezek" :)
2011. aug. 2. 17:31
 4/7 bix ***** válasza:

okés lábazz guggolás, kitörés, futás, hasazás.


olyan izomlázad lesz egy hétig hogy már bocsánat de a sz@r is csak kicsúszik belőled. hidd el tapasztalat.


max otthon gyakorolj...

2011. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát jó:) köszi!:)
2011. aug. 2. 17:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Le tudsz menni hátra hídba?

Én szertornáztam, emiatt nagy előnyben voltam mindig limbózáskor, bár mostanában már csak bulikban szokott előkerülni. Legutóbbi limbózáskor a vodkától szépen eldőltem még a léc előtt :D

Edzz combra, hasra, de ne vidd túlzásba, mert ha hétvégére izomlázad lesz, akkor még a 150es léc alatt se fogsz tudni átmenni.

2011. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
híd megy:) köszi szépen!;)
2011. aug. 2. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!