Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba, hogy ilyen...

Bennem van a hiba, hogy ilyen bénán nyomok fekve? Help pls.

Figyelt kérdés
Rendészeti suliba akarok menni,láttam már hogy voltak itt hasonló kérdések a 60 kilóba 25 nyomással kapcsolatban.Nos én beszéltem személyi edzőkkel (3mmal) mind azt mondta hogy edzek úgy hogy most megy 45kgba a 25,50kgba kb 18.Ha elérem hogy menjen 50be a 25 emeljek 55re,és így tovább.Hát ami velem volt az elmúlt 2 hétben az 1 vicc. 2 hete pénteken nyomtam az 50be 18at múlt hét 7főn 19,szerda 21,péntek 18 ma meg 15:O-.- Úgy érzem,hogy nem fejlődök pedig az akarat megvan bennem,és rendesen kajálok is edzés előtt(rizs,csirkemell),és szabályosan is csinálom.Olvastam itt hogy mindenki azt írta előző kérdéseknél,hogy 1-2 hónap és a 60ba beletud az ember nyomni 25öt,ha most kb 10-11et nyom(én most 10et nyomok bele.De az elmúlt 2-3 7ben NEM FEJLŐDTEM SEMMIT!Már nagyon idegesít pedig rendesen kajálok,mindig 7fő,szerdán,pénteken járok edzeni.A szériákat amit mondtak a személyi edzők,ismétlésszámokat betartom.MÉGIS SEMMI!:S Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném,mert már .... unom.
2011. aug. 1. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
"1-2 hónap és a 60ba beletud az ember nyomni 25öt,ha most kb 10-11et nyom" Ezt nem tudom ki mondta, de érdekes kijelentés. 60ba akarsz 25-t, neked fel kell menned 80ba pár dbig, utána már könnyű lesz a 60 és csak az utolsó pár ismétlést kell hozzátenni. Ha heti 3szor nyomsz fekve akkor min csodálkozol, hogy egyre szarabbul megy. Talán mer kib@szottul kikészítetted hülye módon a melled és nem tud regenerálódni. Ha fekvenyomásra készülsz sem kell heti 2nél több, és az is csak időlegesen inkább. Te meg 3 hete heti 3at nyomsz... Másra is kéne edzeni.
2011. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
másra is edzek nem csak mellre...ugyanúgy bicepsz,tricepsz,hát váll,stb...
2011. aug. 1. 12:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor te heti 3 teljes test edzéssel akarsz felkészülni fekvenyomásra? Érdekes elképzelés. Főleg, hogy mindegyiken maxra akarsz dolgozni... De miért nem kérdezed a személyi edzőt? Vele kéne ledumálni, hogy valami nem stimmel.
2011. aug. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát figy írt 1 edzés tervet 7főn:mell-tricepsz,szerda váll láb,péntek hát bicepsz.csak én betettem szerdára,meg péntekre még 1-1 fekvenyomsát(3széria) h azzal jobban erősödjek,mert úgy gondoltam,hogy ha gyorsan akarok fejlődni akkor heti 1 edzés mellre az kevés...de akkor lehet ez a baj... vagy azt mondod h a heti 3 helyett 2 is sok lenne?
2011. aug. 1. 12:51
 5/8 anonim ***** válasza:
scitec.hu-n van egy house of power nevű rovat, kathi béla válaszol kérdésekre. azokat nézd végig, videós, még olvasni se kell. sokat lehet tanulni....
2011. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hülyeségből írta azt az edzéstervet amit, minek kérdezed meg, ha utána kijavítod. Ő ért hozzá jobban. Csináld azt amit írt és tedd rendbe az étrended.
2011. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TOMAtm ***** válasza:

tartsd be az edzéstervedet.

ne rakjál be + edzéseket.nincs értelme,akkor sem ha bírnád.

ne akarjál ilyen magas ismétlésszámot elsőnek.ha 80 körül meg 3-4 * 10-12 akkor 60 ba már röhögve beletolsz 25öt.

2011. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 °:Amigo:° ***** válasza:

Sokat segítene, ha nem edzéstervet kérnél az edzőtől, hanem megkérnéd, hogy tanítsa meg a helyes technikát.

Én 100 % biztos vagyok benne, hogy nem jól csinálod. :-)

2011. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!