Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen testmozgást ajánlotok?

Milyen testmozgást ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

12 éves lány vagyok. 165 cm és 55-57 kg. Bár mindenki azt mondja, hogy 50 kg-nál nem nézek i többnek, de én tudom, hogy mennyi vagyok:S Igazából nem is fogyni szeretnék, hanem hasra erősíteni. A lábam, karom nekem tökéletes. De hasam az van... Mit ajánlanátok? Naponta 2x megcsinálok 100 felülést és 100 homorítást(vagy mi az? AMikor hason fekszel és felemeld a felső tested) A 100-at mind2-ből megcsinálom reggel este.. Mit csináljak még?


Köszi a válaszokat.

Ági


2011. júl. 28. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Erős hasat vagy lapos hasat akarsz? A kettő nem zárja ki végülis egymást de teljesen máshogy kell akkor edzeni. 12 évesen nem mondom, hogy diétázz pedig azt kéne. Járj el futni, végezz teljes testes edzést (nem baj, hogy a kezed jó attól függetlenül edzd pont mint a lábad)

Vagy iratkozz be küzdősportra, vagy valamire.

2011. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én laposabb hasat szeretnék! Kockahasat soha:D Futás megvan. 2 naponta lefutok 2km-t. Többre nem vagyo képes:S Utálok futni. Diéta az hát úgy ahogy megvan:délelőtt csak gyümölcsöt eszem és este 6 után ár nem is szoktam enni... Úszni is szoktam elég sokat. Fekvőtámaszozni szeretek nagyon:D Bár azt naponta csak 50-t csinálok. És ugrókötelezni is imádok, azt naponta úgy 1 órát:) Küzdősportról annyit, hogy 1 évig jártam birkózni. Na az nem az én világom.Még focizni is szoktam néha, esetleg kosárlabdázni. Bár tudom, hogy ezekkel nem megyek sokra, de naponta 20-30x biztosan állok fejen, azt nagyon szeretek, meg kézenállni. Na ennyi:D
2011. júl. 28. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Mozgásra fogjuk rá, én az úszásra hajtanék rá! Lényeg a rendszeresség!


A diétád alapjába véve sz4r, ezt most hadd ne magyarázzam el... [link] bácsiktól nem megijedni átlag embereknek szól a cikk

2011. júl. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi(:
2011. júl. 28. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!