Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen testmozgást ajánlotok?...

Milyen testmozgást ajánlotok? 14/L

Figyelt kérdés
Szóval régebben jártam több sportra is de semelyik se tetszett igazán,ezért felhagytam velük.De idén február körül elkezdtem atletizálni,tetszett is,de a társasággal nem igazán jöttem ki,és suli után nem volt időm ebédelni se mert úgy kellett sietnem edzésre,szóval pár hónap múlva abbahagytam.Most így nyár elején pedig a szünet első! napján megrándult a bokám és hát igaz,hogy már rendben van nagyjából de egy ideig nem tudtam semmit mozogni.Most kitaláltam nemrég,hogy barátnőmhöz mindig görkorival megyek,meg ő is úgy jön hozzánk,jól is esik,de nincs más ötletem mit sportoljak,vagy inkább úgy mondom,hogy mozogjak mert edzésre NEM akarok járni.Egyébként szóba jöhet akármilyen sport mert pl járok falat mászni,csak most a lábam miatt egy ideig még nem fogok,de a lábam elég jól van már ahhoz hogy pl itthon mozogjak,görkorizzak,tollasozzak,bicózzak,vagy esetleg(nem keményen csak úgy lazán)focizzak vagy kosarazzak.Szóba jöhet az is hogy mondjuk minden nap x felülést,fekvőtámaszt stb csinálok,nekem annyi a lényeg,hogy mozogjak valamit.Mit ajánlotok?
2011. júl. 21. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
harcművészet, küzdősport.
2011. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én nagyon szeretek focizni neked is azt ajánlom 13/L
2011. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha oktatnak a közeledben zumbát, tudom ajánlani. Nagyon jó mozgásforma, jó zenékre táncolunk és jó alakformáló is egyben. Kb úgy végzel egy óra aktív mozgást hogy észre sem veszed hogy megizzadtál és nem is fáradsz el. Ha nem akarsz társaságba menni akkor keress pár videót, de sztm nem jelentene gondot hiszen ez nem olyan hogy kedvedre csevegsz vagy bármi. nekem nagyon tetszik ez az egész sport.
2011. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

komoly mozgás, biztos megadja a testnek amit megérdemel, és még el sem fáradsz!

áldassék az istenek neve, hogy kitalálták a zumbát!

2011. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, el megyek már kipróbálni egy zumba órát:DD

Nem fáradsz el közben?:D

Király, akkor egész nap ezt fogom csinálni.

EZAAAAAAAAAZZZZZZZZZ

2011. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jah, de akkor mikor edzel, ha egész nap azon vagy, hogy ne fáradj el?
2011. júl. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Martial Artist ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval, nézz meg pl pár darab karate edzést. Talán megtetszik neked:)
2011. júl. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bmx-ezzél :)
2011. júl. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb testmozgás a kemény szex.
2011. aug. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!