Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen testmozgást ajánlotok?

Milyen testmozgást ajánlotok?

Figyelt kérdés
175-180 cm magas fiú vagyok, 18 éves. A sulinak nekem már májustól vége volt, így a közös focizásoknak és tesióráknak is és nagyon meghíztam ebben az időszakban. 97 kiló vagyok most, sosem volt fapálcika, de szeretnék 90 kiló alá menni. Szeretek futni, de nem merek nekiállni, mert ilyen terhelésnél baj lehet az ízületekkel. Az úszásért meg nem nagyon vagyok oda. Milyen testmozgást tudtok ajánlani?
2011. júl. 2. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! végül is a te magasságodnál a futás se tenne szerintem kárt az ízületeidben, 180 cm-hez 97 kiló azért nem a világvége. De egyébként Norbinak van egy kiképzés című dvd-je, ami teljesen uniszex, szerintem pasik is simán csinálhatják, azzal biztos lemenne jópár kg. Vagy pl. ugrálókötelezés, biciklizés...
2011. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a kiegyensúlyozott, diétás kajálásról se feledkezz meg. :)
2011. júl. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet! :D

Annyit nem mondtam el, hogy a bal bokámnál volt régebben (talán áprilisban) egy csúnya rándulás. Nagyon kék volt, és a lábam 2 napig iszonyatosan be volt dagadva. A futástól azért félek, mert nem akarom nagyon megterhelni.

2011. júl. 2. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

Szigorú diéta önfegyelem sok sport

Csináljuk együtt??

2011. júl. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja, hát így az áprilisi bokarándulással kicsit más tészta, arra nagyon kell vigyázni! nekem volt sok évvel ezelőtt egy részleges ínszalag szakadás a jobb bokban, és akkor 2-3 évig nagyon ügyelnem kellett rá, mert akár 1 óvatlan mozdulattól is megint kibicsaklott. Ennek már vagy 8 éve, szóval most már mindent csinálhatok, de te még nagyon vigyázz vele, és akkor a futás helyett otthon próbálj tornázni. Szerintem a norbi kiképzés dvd még így is jó lehet neked, csak óvatosan. Meg mondjuk sétálj sokat.
2011. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!