Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jövőre mindennap tesi a...

Jövőre mindennap tesi a sulikban, kinek jó ez?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 27. 21:39
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, az aki itt mondja, hogy jó ez a zsírcsomóknak azzal le kéne futtatni egy kúpert aztán lehet beszélni
2011. júl. 27. 21:59
 12/23 anonim ***** válasza:

az alapötlet jó, a kivitelezés kevésbé. így tényleg nem fogják megszeretni a mozgást már csak azért sem mert kötelező, rá vannak kényszerítve.

pl. egy sportágválasztó nap vagy hasonlóknak sokkal több értelme van. persze így sem fogja mindenki megszeretni a mozgást, de ez van.

2011. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Futni, ugrálni én is utáltam, de a kondizásnak vagy az aerobic-szerű, alakformáló tornának (ami néha volt külön a lányoknak) örültem volna minden nap. A hagyományos tesit minden nap én is utálnám, ha most lennék diák.
2011. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

ez csak általalános iskolákra vonatkozik,ha jól tudom

én hat osztályos gimibe jártam és hetedikbe és nyolcadikba volt mindennap tesi,ez azért volt jó mert kicsit megmozgattad magad és nem kellett 7 órán keresztül a fenekeden ülnöd

2011. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Hát én futok minden évben, most leszek 9.-es. Szerintem ettől még jó a zsírcsomóknak is, meg hát mindenki másnak is, aki szereti a mozgást. :) Viszont igaz hogy kell egy normális tanár, anélkül kínszenvedés az egész.
2011. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
általános iskolában sem volt olyan nagy élmény adtak 3 labdát oszt lőjétek egymást, ritka nagyot lehetett dobni vele
2011. júl. 27. 22:08
 17/23 anonim ***** válasza:

Az alapötlet jó, de az átlagos tesiórákkal ez pont ellenkezőleg fog elsülni.

Én nekem pl. van heti 5 edzésem, és k.rvára nem örülök, hogy idióta feladatokat végezzek még ötször.

Egyrészt a Cooper teszt értelmét még nem fogtam fel, a talajgyakorlatokban, és gimnasztikában amúgysem vagyok acélos.

És amíg egy tanár szerint szálkásít, ha 2 kilós súlyzókkal szar gyakorlatokat csinálunk, addig én inkább kihagynám ezt.

2011. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
az a baj hogy csak ált.suliban vezetik be...de örülnék minden napi tesiórának :D
2011. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 *Glissade* ***** válasza:

LOL ezt megszívtátok:DD

De jó, hogy már rég kijártam az álltalános iskolát:D


Azért tartom hülyeségnek, mivel így még inkább meg fogják utálni a gyerekek a mozgást mert kötelező. Több értelme lenne annak ha lehetne választani a sportok közül.

Igy mindenki valami sportot csinálna, és nem ugra-bugrát egy kis gimnasztikával egybekötve.


Én imádok mozogni, de a tesi órát annyira rüheltem, hogy azt el sem tudom mondani!!!

Pedig a suli melett egyeselütbe jártam teniszezni, ami sokkal keményebb volt mint a tesi óra(és több is).

Álltalános iskola után még az is megfordult a fejembe, hogy sport suliba megyek tovább, csak hogy ne keljen tesiznem!

2011. júl. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
ami azt illeti én is kijártam :O
2011. júl. 28. 02:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!