Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jövőre mindennap tesi a...

Jövőre mindennap tesi a sulikban, kinek jó ez?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 27. 21:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mivan lusta vagy? :D Szerintem ez tök jó, ha tényleg igaz. Legalább egészségesebbek lesznek az emberkék, még ha szarul is eszik mindenki.
2011. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
hát tényleg nem neked kell kúper tesztet csinálnod minden órán...
2011. júl. 27. 21:45
 3/23 3rdeye ***** válasza:
amikor én kicsi voltam, gyakorlatilag nekünk is minden nap volt "tesi". Olyan értelemben, hogy minden szünetben fociztunk-fogóztunk-rohangáltunk. És ugyan ez délután is csak úgy poénból. Fára másztunk, ilyesmik. Ma már az általános sulisok szünetben cigizni lógnak ki............ érted a különbséget, nem?
2011. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
a csapból is ez folyik h magyarországon minden ötödik gyerek elvan hízva.
2011. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Minden órán kúper van?

Nekem jófej tesitanárom volt, remélem most is az lesz majd. Amúgy 12 perc nagyon kevés, 1 órával többet is simán lekocogok egyben, viszont a gyors futás nekem sem erősségem.

2011. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Imádtam volna, ha minden nap lett volna tesink. :( Mondjuk lehet azért, mert bármi, ami mozgással kapcsolatos, még a mai napig lázba tud hozni. Jelenleg is több kilométereket futkorászom időre, szóval nem fog az megártani. Az eleje lehet, hogy durci, de majd hozzászoksz.
2011. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

helyes. egézségre kell nevelni a fiatalságot.

milyen már az h beszélek 16évesekkel és sírnak h fáj a térdük, meg ropog, meg nem bírnak lefutni 50m-t.

de am a közfelháborodás meg nem fog meglepni(úgyis lesz diákkörben). a bogyózás, a füvezés meg a bagózás sokkal könnyebb........

2011. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Helyes, ez az iskolások egészségének tesz jót.
2011. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
én nem füvezek meg bogyózok meg miegymás, a konditerembe is sokat jártam tavaly, futni nem tudok, nem erre vagyok kitalálva. márpedig a tesi nálunk abból állt hogy fussá ha meg esett akkor másszá kötelet
2011. júl. 27. 21:56
 10/23 flora08 válasza:
Azért nem értek egyet azzal, hogy minden nap legyen tesi, mert ettől nem fogják többen megszeretni a mozgást, sőt. A testnevelés oktatáson kellene változtatni. Nekem sincsenek jó élményeim, mert a tesitanárom egy iszonyatosan nagy bunkó volt és emellett olyan szinteket állított fel, (pl. futásnál) hogy aki ötöst kapott, azt küldte rögtön versenyre, független attól, hogy az illető nem sportolt mellette semmit. Nem egy elhízott fiatal vagyok, (szeretek mozogni) aki rinyál a mozgás miatt, fősulin is van kötelező tesim. Aki nem szeret mozogni, úgyis elintézi valahogy, hogy ne kelljen részt vennie tesin. 19/L
2011. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!