Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó ez a kondi étrend? Kezdő...

Jó ez a kondi étrend? Kezdő vagyok még.

Figyelt kérdés

Én állítottam össze, de kiváncsi vagyok a véleményetekre. A héten szeretném kezdeni az edzést..

64kg vagyok és 18-éves. Szeretném ha az étrendem változatos lenne és nem enném mindig ugyan azt, ugyhogy a /-el elválasztottakat úgy kell érteni hogy egyszer ezt, máskor azt eszem. szóval cserélgetem őket..

(am étrend kiegészítőket nem szivesen használnék, azért nem is írtam bele)


9-kor banánturmix(banán, kevés tej és zabpehely)


11-kor tésztafélék(durum tészta/teljes kiörl. kenyér) + sajt/tojás + párolt zöldségek/fagyasztott zöldségek/zöldségsaláta(olajjal leöntve).


1-kor hüvejesek + tojás/sajt esetleg néha hal.


3-kor rízs(fehér/barna),csirkemell


5-kor edzés

rögtön utána szőlőcukor, protein tartalmú tejsavó turmix


7-kor rízs, csirkemell, párolt zöldségek/zöldségsaláta(leöntve olivaolajjal),szója(granulátum, kocka)


9-kortúró, kevés zabpehely


2011. júl. 15. 22:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mindegyikben legyen és felosztod egyenlő részekre.
2011. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
De miért? Miért olyan fontos hogy mindegyik tarmalmazzon és miért baj ha nem egyenlő részekre van felosztva?
2011. júl. 17. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!