Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sovány vagyok, mit tegyek?...

Sovány vagyok, mit tegyek? 174 cm/56 kg,15/F

Figyelt kérdés
Szeretnék felszedni pár kilót, hogy egy kicsit tudjak izmosodni, mert most hiába csinálok bármit, nem látszik meg. Egyébként testalkatomnak köszönhetően ha feszítek, akkor elég szépen látszanak az izmok, de soványásgom miatt, ez nem túl szép. Szeptembertől heti 2x úszni fogok járni, az segít? Milyen ételektől lehet hízni? Ja, és lapos a mellem, ez ellen nem lehetne tenni valamit? Köszönöm előre is.
2011. júl. 12. 18:45
1 2
 11/11 anonim válasza:

jah egyébként még annyit a cm-hez én 195 cm vagyok egy barátommal kezdtem hát nem egy magas gyerek 155-160cm

80 kg de sokkal izmosabbnak nézz ki mint én,szóval aki kisebb vagy köpcösebb annak jobban látszódik az izom

2011. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!