Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sovány vagyok, mit tegyek?...

Sovány vagyok, mit tegyek? 174 cm/56 kg,15/F

Figyelt kérdés
Szeretnék felszedni pár kilót, hogy egy kicsit tudjak izmosodni, mert most hiába csinálok bármit, nem látszik meg. Egyébként testalkatomnak köszönhetően ha feszítek, akkor elég szépen látszanak az izmok, de soványásgom miatt, ez nem túl szép. Szeptembertől heti 2x úszni fogok járni, az segít? Milyen ételektől lehet hízni? Ja, és lapos a mellem, ez ellen nem lehetne tenni valamit? Köszönöm előre is.
2011. júl. 12. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked a kondis edzés lenne a legideálisabb tömegnöveléshez, ez pl. jó úszás mellé is! Figyelj a napi tápanyagbeviteledre /min. 2g/tskg fehérje, 5f/tskg szénhidrát naponta/. Étkezz egy nap minimum 6-8 szor, ha lehet, minőségi kaját. Lapos mell: fekvenyomás, tolódzkodás, fekvőtámasz. Egyél egyre többet, amennyit csak bírsz!!! És ha mégse akarsz kondizni, de valami emberibb alakot szeretnél, vedd meg vagy töltsd le a Fegyencedzés c. könyvet, olvasd el! Hidd el, sokat tanulhatsz belőle. Sok sikert! ;)
2011. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az előző jól beszél, de szerintem menj a terembe, ne fegyencezzé.
2011. júl. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a fegyencedzés egy remek könyv, a napokban szereztem meg én is hasonló gonddal, mint te. Én is 15 vagyok, és sokat jártam kondiba, de nem láttam eredményt. Megpróbálom most tömni magam kajával, fehérje és szénhidrátdús ételekkel, és mellé a könyvet használom (+ még mindig járok kondiba). Hidd el, érdemes elolvasnod! :)
2011. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért nem láttál eredményt ,mert most tömöd magad kajával, és nem akkor.
2011. júl. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
paraszt hát én szakadok azokon amiket mondasz xD nagyon találó xD. Szerintem meg egyé szépen sok húst meg zöldséget mint minden 15 éves a korodba és ne hülyülj a kiszámított étrenddel. Ugyebár te nem egy élsportoló vagy akinek 1 gramm csúszás az már életveszély xD Mellesleg 15 évesen van olyan gyors anyagcseréd hogy ne kelljen ezen gondolkodni xD Járj szépen rendszeresen heti 3x edzeni és 3-4 hónap múlva látszani fog az eredmény...
2011. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez gyön :D
2011. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
egyél sok pizzát meg hamburgert
2011. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
dettó ugyan ez, csak 176 cm és 50 kg 15/f. de nekem azt mondták, hogy nem érdemes kondizni, csak ha már nem nő az ember 14 cm/évvel. szóval én kivárnék, addig néhanapján súlyzózom és az izmok hiányát egóval pótlom, szóval fel a fejjel :D
2011. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

én nem xarakodtam egyél ilyet olyat...megvettem a legtutibb fehérjét+szőlőcukrot--->nem a cukorkásra gondolok hogy jobban felszívódjon fehérje,elejn használtam creatint is bírjam a empót már azt nem használok,igaz ez nem ideálís megoldás akinek van pénze,és nem akarja sütögetni a csirkehúst meg a rizs és napi 23 órát evéssel tölteni,mikor elkezdtem 15 és fél évesen 50 kg voltam,most lettem 17 és 100kg fölött vagyok aligférek be az ajtón,igaz már megbántam, de már nem állhatok le :(

valószínüleg ha leálnék vele és nem núlnék más fehérje forrás után vissza esnék rendesen

de a creatint azt ajánlom mindenhez,teljesítményed kb 25% növeli

2011. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
bocs hogy lemaradtak betük laptopon xarakodik billentyű
2011. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!