Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol lehet sovány tejport...

Hol lehet sovány tejport kapni? Boltban esetleg van, vagy ott ilyesmit ne is keressek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a teszkóban láttam, de az lehet hogy nem az volt.
2011. aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mindegy lényeg hogy láttam :D
2011. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
rossmannban vettem egy dobozzal és nem is volt drága. valami 1300 ft-ból megvolt!
2011. aug. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

értem,köszi

és árban ez jobban megéri mintha valamilyen fehérjeport ennék? félreértés ne essék, tudom hogy nem ugyanaz, de tápanyagkiegészítőt, vagy ilyesmit nem nagyon szeretnék enni, minél inkább természetes dolgokkal akarom megoldani a megfelelő fehérjemennyiség kérdését

2011. aug. 10. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg egyáltalán nem szeretnél semmi ilyet, akkor legalább vidd be szilárd kajából. szerintem csak ezért nem éri meg a tejpor
2011. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát egyenlőre nem szeretnék, de azt láttam hogy 100gramm fehérjeporban 34gramm fehére van, ami elég jó aránynak tűnt..
2011. aug. 10. 20:22
 7/8 anonim ***** válasza:
egy jó fehérje 100grammja 70-80grammot tartalmaz.
2011. aug. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 oyeacch ***** válasza:
tejpor... b*zmeg az még annyira se természetes mint egy fehérjepor. A fehérjeporban legalább csak a tej jó alkotórészei vannak, ez a szar meg ugyanaz mint a tej, csak le van porítva. Fehér por és attól izmos leszel vagy mi?
2011. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!