Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Stanozolol rosszullét? Bövebbe...

Janee91 kérdése:

Stanozolol rosszullét? Bövebben lent!

Figyelt kérdés
4 Napja kezdtem 1 kúrát LA pharma stanozolol 10mg 2 napig fél szem aztán 1 szem és tegnap pedig másfél szem.Tegnap este kb a fél evétele után 2-3 órával hirtelen végigfutott vmi érdekes bizsergés vagy vmi höhullám féleség a lábamtól a fejem tetejéig és elég rosszul voltam kb 2 órán át de folyamatosan javult ez idő alatt kicsit furcsa volt a levegővétel de szerintem az az ijedtségtől is lehetett enyhe szédülés de nagyon enyhe és hullámokban kapott el az egész. Előtte aludtam délután kb 4 órát és a rosszullét előtt megittam 1 energiaitalt elöször erre gyanítottam esetleg a niacin értágító hatására gondoltam de ma is kezd kicsit jelentkezni ez a furcsa érzés nem tudom bevegyem e. Légy szíves normális válaszokat kérnék.
2011. júl. 11. 09:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

bíztató. de most mondja valaki, hogy nem vagy kitartó! :)

hát.. kitartást kívánok az egészségednek!

2011. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem okés lesz minden :)
2011. júl. 12. 11:19
 13/19 clint ***** válasza:
na és mennyiért vizsgáltátok be?? :D
2011. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom nem én vizsgáltam be de ezek nem sarki dillerek hanem több éve ismert haverok :)És a doki is ismerős volt nekik :)
2011. júl. 13. 22:50
 15/19 A kérdező kommentje:
De amúgy meg miért b@sza a csőröd h ha eredeti vagy vmi sok okos azt hiszi h őőő az isten meg nála komolyabb emberek meg dolgok nincsenek és csak neki lehet meg mindenből az eredeti meg csak ők a legjobbak nézz 1 kicsit körül inkább és gyere rá arra h nagyon nem körülötted forog a világ :) az én környékemen szerintem sirva szaladnál vissza a nagyra becsült "isteneidhez"...... (Egy Borsodi ember)
2011. júl. 13. 22:53
 16/19 clint ***** válasza:
akkor borsodi ember, nem itt tennéd fel az idióta kérdésedet hanem a több éve ismert szakértőidtől. Amugy meg nem ba.ssza a csőröm, reagáltam, kaptál választ, meg is magyaráztam ennyi. Isten meg csak egy van és nem a földön. Erőemelő versenyeken több megyéből ismerkedtem meg jópár év alatt testépítőkkel, köztük borsódból is, nem értem ennek mi jelentősége van vagy mire célzol.
2011. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Jó sorry csak engem az b@szott fel, amilyen stílussal kérdezted h na és menyiért vizsgálták be. És mostanában eléggé elegem van az ilyen emberekből akik úgy állnak hozzá h csak nekik sikerülhetnek a dolgok és mindenki mást lenéznek pedig először mindenki 0-ról kezdi :)
2011. júl. 15. 09:47
 18/19 anonim válasza:
kérdező látom tol a stana rendesen :)legalábbis a stílusodon :))
2012. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Szia, remélem nem későn írok, bár már régi a poszt, de érdekelne, mertén is most vettem egy LA Pharma Stanát, és hogy tényleg be lett-e vizsgáltatva, és annyi hatóanyag volt benne?


e-mail címem: szillaci88@freemail.hu

2013. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!