Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Stanozolol rosszullét? Bövebbe...

Janee91 kérdése:

Stanozolol rosszullét? Bövebben lent!

Figyelt kérdés
4 Napja kezdtem 1 kúrát LA pharma stanozolol 10mg 2 napig fél szem aztán 1 szem és tegnap pedig másfél szem.Tegnap este kb a fél evétele után 2-3 órával hirtelen végigfutott vmi érdekes bizsergés vagy vmi höhullám féleség a lábamtól a fejem tetejéig és elég rosszul voltam kb 2 órán át de folyamatosan javult ez idő alatt kicsit furcsa volt a levegővétel de szerintem az az ijedtségtől is lehetett enyhe szédülés de nagyon enyhe és hullámokban kapott el az egész. Előtte aludtam délután kb 4 órát és a rosszullét előtt megittam 1 energiaitalt elöször erre gyanítottam esetleg a niacin értágító hatására gondoltam de ma is kezd kicsit jelentkezni ez a furcsa érzés nem tudom bevegyem e. Légy szíves normális válaszokat kérnék.
2011. júl. 11. 09:56
1 2
 1/19 Scrappy111 ***** válasza:
ennek mi értelme van h bedobálsz pár szem stanazololt?
2011. júl. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, erre a legnormálisann válasz úgy kezdődne, hogy hü.lye vagy. kifejthetném hogy miért.. de nyilván úgysem értenél egyet.


rosszullét pedig: először is, beszedtél egy gyógyszert, amit ahogy tudom, nagyon gyakran hamisítanak.

2. ezek a készítmények nagy hatással vannak a testre, és aki ért hozzá (használ) sem fogja azt mondani, hogy jó hatással van! tehát megvan az egyik mellékhatás, amitől ugye jobban fejlődsz, és adott az összes többi.. ami már negatív hatás. ezek után ugye nem meglepő, ha bármilyen rosszullét lesz a szedés közben / után? :)

2011. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Már leírták itt egy párszor a tapasztalt rókák, hogy alig van nem hamis stana a piacon, szóval nincs kizárva, hogy metiltesztót nyomol.


PL:


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


Olvasd el

2011. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Hát gondoltam h választ nem fogok kapni :(

Elárulom h van azért valami rajtam nem azok közé a hülyék közé tartozok akik 15-16 évesen a 60kg súlyukhoz akarnak nyomni minden szart 110kg vagyok 178cm 7 éve edzek napi 1 kg csirke + rizs kiegészítők normális cuccok tehát omega3 joint-x multi vitamin. Bevettem felet kb 1 órája, nemrég kajáztam és megint volt 1 pici ilyen bizsergés féle. Nem akarok nagyon belemenni h most eredeti vagy sem de hologram ilyesmi van rajta versenyző is szedte verseny előtt és semmi víz nem volt meg semmi ami metilre utalna most nem tudom bevegyem e a másik felet is. Ha esetleg mégis metil lenne akkor is ilyen kis menyiségben már érezném mellékhatást?

2011. júl. 11. 12:22
 5/19 anonim ***** válasza:
Majd jönnek az illetékesek és megmondják, én nem értek a koxhoz.
2011. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

... :/

oké, tisztesség kedvéért: én sem értek a koxhoz. de a gyógyszerekhez (és az egészséghez) általánosan igen. na most pont emiatt mondom, hogy nem szedünk gyógyszert.

ezek után hátha Toma vagy valaki is válaszol, akik tényleg értenek ezekhez.. de tényleg nem hiszem, hogy a testet ilyen mód terhelni kéne :/

2011. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nah köszönöm h normálisan is lehet válaszolni :).

Időközben googliztam és a tünetek szinte teljesen ugyan azok mnt a hőhullámnál.Következtetésem szerint meg mivel a stanozolol tersztoszteron felviszi a saját szintem az ösztrogén lejjebb esik vagy legalább is lent lesz a tesztóhoz képest így kb az az eset áll fel gondolom én mint a nöknél a klimax. Ezért is gondolom h nem metiltesztó mivel az nagyon átalakul ösztrogénné tehát nem lenne hiány nem lenne hőhullám nem vok doki de szerintem vmi ilyesmi van a háttérben.

2011. júl. 11. 13:13
 8/19 anonim ***** válasza:

rendben House, szóval a kezelés?

mii? hogy abbahagyni a gyógyszer szedést? elég szélsőséges, lehet hogy kockázatos is.. de legyen.. legyen.

2011. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 clint ***** válasza:

1: mindig versenyző szedte amit a diler ad el, jóformán nem is létezik hamis cucc csak eredeti. :D Segghülye kell legyen aki ezt beveszi

2: Végülis szedhette versenyző, te is szedheted ha valami amatőr versenyre mész jelentjezhetsz, de profi versenyző nem szed tablettás stanát.

3: LA Pharmást Én sem tudnék most szerezni igazit (lagalábbis csak külföldről kemény áron) neked kizárt, hogy az legyen.

4: Hülyeség ez a metiltesztó dolog, nemtudom miért mondják mindenre ezt, hogy ezzel hamísitanak, a legtöbb hamísitványnak egyszerüen nincs semmi hatása, azaz nincs benne hatóanyag, a methandione tartalmu szereket hamisitják metillel de abba is alig raknak pár mg-ot, mert azért a metiltesztoszteron sem épp olyan olcsó mulatság, csak könnyebb beszerezni.

A hamis tablettákban pedig ki tudja mit pakoltak, ez a bizsergés vérnyomástól is lehet vagy bármitől amiből sokat viszel be. Nincs értelme amugy tovább szedned.

2011. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

JóJó csak magyarázzátok :)

Elárulom h be lett vizsgáltatva 10mg helyet van benne 8,5mg stanozolol :). Haverék toltak 5mg-os sb labosat az is be volt vizsgálva és 5 helyet volt benne 3,xx már nem emlékszek.Nem vágom h miért van bennetek állandóan ez h jajj biztos h nem eredeti. Amúgy meg elmentem tegnap doki haveromhoz és 2 dologtól lehet ez a rosszullét.Amit ő mondott nem nagyon vágtam de van a hipotalamus mellet 1 másik cucc is amire ritkán de tud hatással lenni ez felel a keringésért ebben az esetben nemártana szüneteltetni de ha mégse akarom akkor figyelni kell lázra és vérnyomás emelkedésre nehéz levegővételre stb. ha ez van abba kell hagyni. A másik verzió pedig h most kezd telítődni a szervezet és igen csinálhat klimaxot ebben az esetben ugyan úgy továbbra is figyelni van e láz stb ha nincs okés és mehet kb 3-4 hét mire elmúlik.Megnéztük véremet is hemoglobinok faszák kerekek mert cucctól be tud recésedni és akkor nem veszi fel az oxigént és megfullad az ember szépen lassan :) Remélem sokaknak segítségére lesz ez az iromány

2011. júl. 12. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!