Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csinálnék egy stanozolol+andri...

Csinálnék egy stanozolol+andriol kúrát, ezek mellé szükséges még Nolvadex vagy Proviron?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 15:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
csá! mióta edzel? étrended van? tápkieget nyomatsz?
2011. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Na hali, 2,5 éve edzek, étrend rendben van, nyomatok tápkieget fehérjét,aminosavat,multivitamint... Bár ez nem tudom miért fontos.
2011. ápr. 18. 15:24
 3/18 anonim ***** válasza:
azért,mert ha 8-10 évet írtál volna segítenék! így várnod kell a többiekre! én 2-3 éve edző embereknek tuti nem segítek kox témában,mert ha okés lenne minden fejlődnél mint az állat és nem kérdeznél ilyet!mindenesetre sok sikert!
2011. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

GreenTea


Az andriolt hagyd a francba, lóf@szt se ér! Meg úgy egyébként a koxolást is hagyd inkább:)

2011. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 clint ***** válasza:

nem szükséges hozzá mert úgysem eredetit kapsz.

Ha most kokszolni, akarsz akkor azt úgy tedd, hogy utána normálba nem nősz.

2011. ápr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 TOMAtm ***** válasza:
^^ ez sajnos igy van.a stanát nyomhatod az ugysem ér semmit(2-3 kiló észrevehetetlen izmot hoz...talán).andriol-t nem ismerem(ez a superdrol utódja talán???).de am meg ha kokszolsz akkor rendesen csináld,vegyél omnadrent meg deca-durabolint mellé aztán mehet a tű a seggbe.és ahogy az előttem szóló mondta,utána készülj fel hogy ha abbahagyod nem fogsz különösebben fejlődni,ha beszarsz se.akik elkezdenek kokszolni vagy nyomják amíg tudják vagy megbánják.ha nem versenyzel felesleges rizikó azt a 3-4 havi 'de kva jól nézel ki" érzést nemhiszem h megéri.
2011. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 clint ***** válasza:

az andriol sztem egy jó cucc, de hozzáértő kezekben. Ugyanaz az észrevehetetlen izomhozó mint a stana, csak ez tesztó, viszont gyenge. A másik, kérdező, ilyen gazdag vagy???

Tudod mennyi andriol szükséges ahhoz, hogy látszódjon is valami, és egy doboz mennyibe kerül???

2011. ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ha azt mondja hogy nagyon gazdagok a szülei, akkor kérdezd már meg azt is hol lakik, lehet inkább rám kéne költeni azt a pénzt mint a gyógyszereire.
2011. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát köszi aki a kérdésemre válaszolt. Már van rá pénzem, tudom mennyi andriol kellesz. Akkor ezek mellé nem kell Nolva vagy Provi vagy hasonló?
2011. ápr. 18. 19:20
 10/18 A kérdező kommentje:
mark86 igazából 30éve edzek tisztán, csak már meguntam a bodyzást és áttérek a sokkozásra ahhoz kellene a cucc így már érted?
2011. ápr. 18. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!