Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az anabolról?

Mi a véleményetek az anabolról?

Figyelt kérdés

173 cm és 54 kg vagyok!

Vékonynak tartom magam és szeretnék legalább 10 kilót hízni,persze edzenék rendszeresen hogy izom legyen rajtam!

Próbáltam már különféle tömegnövelőket de a gyors anyagcserém miatt nem használt egyiksem!

Rendzseresen szedtem kreatint melette pro mass 20-at

Aztán kipróbáltam a jumbo-t amiről azt halottam hogy nagyon jó szer de mindhiába!Pedig odafigyeltem a jó étkezésre és gyurtam is melette!

Bátyám szedett anabolt 100 szemtől híyzott 8 kilót de ezzel egyidejűleg nem edzett semennyit így nem kimondottam izom ment rá!De az ereje jelentőssen növekedett!

Nekem is beválhatna?


2011. júl. 3. 11:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Gratulálok a megfogalmazóképességedhez és a szavak helyes használatához!

Ahelyett hogy itt okoskodsz nézz utánna a dolgoknak!Eltudom képzelni milyen ember lehetsz teis.....

2011. júl. 3. 13:49
 12/14 anonim válasza:
Uramisten!! barátom te hihetetlenül nagy gyökér vagy... te hetente sem viszel be 8000 kalóriát.. de ha már ilyen nagy számokkal játszol ne tiszta zsírben számold öregem
2011. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
előző vok: bacon, hamburger, májkrémes kenyér:DDDDDDDDDDDDDDDD te tényleg kamu vagy!! szteroidozzál neked való
2011. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 TOMAtm ***** válasza:

Nagy hamburger

507 kcal, 25,8 g zsír, 41,9 g ch, 26,7 g fehérje


te valamit igen benéztél.ez a nagy hambi összetétele,de ezt egy 50 kilós gyerek nem is bírja legyűrni,mert akkora.

2011. júl. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!