Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az anabolról?

Mi a véleményetek az anabolról?

Figyelt kérdés

173 cm és 54 kg vagyok!

Vékonynak tartom magam és szeretnék legalább 10 kilót hízni,persze edzenék rendszeresen hogy izom legyen rajtam!

Próbáltam már különféle tömegnövelőket de a gyors anyagcserém miatt nem használt egyiksem!

Rendzseresen szedtem kreatint melette pro mass 20-at

Aztán kipróbáltam a jumbo-t amiről azt halottam hogy nagyon jó szer de mindhiába!Pedig odafigyeltem a jó étkezésre és gyurtam is melette!

Bátyám szedett anabolt 100 szemtől híyzott 8 kilót de ezzel egyidejűleg nem edzett semennyit így nem kimondottam izom ment rá!De az ereje jelentőssen növekedett!

Nekem is beválhatna?


2011. júl. 3. 11:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
edzél és kajálj rendesen számold át újra a bevitt kalóriamennyiséget öcsém. A szteroid nem a könnyebb hanem a szarabb út
2011. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
előző vagyok légy kitartó és türelmes, edz nagyon keményen, minden szériát bukásig (amikor már nem megy 1 fél sem) mindig partnerrel menj edzeni keress egy havert akivel egymást motiváljátok, az eredmény garantáltan nem marad el
2011. júl. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

naponta 4x-er étkezek és egy-egy étkezésnél 1500-2000 kalóriát veszek magamhoz!

lehe hogy szarabb,de olcsóbb mint egy hosszan tartó tömegnövelési kúra!

2011. júl. 3. 11:40
 4/14 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs rá lehetőségem hogy partnerrel edzek!

És naponta 4-5 órát töltök intenzív fizikai munkával!(állatok közt melózok)ezután már az edés sem az igazi meg az energiám is csökken!

2011. júl. 3. 11:42
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

1 évig még ne használd, utána majd meglátod. Addig megtanulsz rendesen edzeni + megerősödsz.

2011. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
tehát te napi 8000 kalóriát viszel be?
2011. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bátyád szedett anabolt de nem edzett mellette, de ereje jelentősen nőtt, te pedig 54 kilósan 8000 kcalt eszel egy nap :D Ha kamuzol legalább hihetően csináld b@szod.
2011. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Akkor leirom a tgnapi étrendemet hogy hihetőbb legyen!

Reggeli: tojárántotta 4 tojásból és két maréknyi csíkokra vágott baconből állt!

11 órakor két nagy szelet májkrémes kenyér!

14 órakor volt az ebéd ami májgombós leves másodiknak pedig sültkrumpli rántotthússal(sertés hús)

vacsora 20 órakor 2 db házi készítésű hamburger(kisebb a zsömléje mint a boltinak)

És 22 órakor emgint ettem kettőt,de ezt egy étkezésnek veszem!

Egy hamburgerben átlagosan 1200 kalória van,ha hozzá veszed a többi kaját megvan a 8000!:)

2011. júl. 3. 12:21
 9/14 TOMAtm ***** válasza:
te hülye vagy.8K kcal-t nem tudsz bevinni mégha gumicukrot zabálsz se.A kokszról pedig jobb ha tudod hogy hogy működik:jelentősen megnöveli a tápanyagok felhasználását a testben + MEGAKADÁLYOZZA H A TEST LEBONTSA! azáltal h leköti a hormonreceptorokat.de a tested nem hülye!ha ezt teszed vele akkor több lebontó hormont termel és több receptort képez.amint abbahagyod a szer szedését ott állsz majd K*RVASOK lebontó hormonnal,amik már tudnak kötődni a receptoraikhoz amit nem véd a szteroid.vagyis összeszakadsz mint egy zsák sz*r!az h a gyökér bátyád mit szedett meg nem izgat senkit,látatlanba megmondom h egy F*SZ.az ilyenek miatt nem legális semmi,mert minden szart beszednek.és ha nem vagy minimum 22 éves akkor még a kifejletlen hormonháztartásod is hazavághatja.tök jó lesz majd 30 évesen havi 40-60 ezret költeni gyógyszerekre.
2011. júl. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 °:Amigo:° ***** válasza:

Ez vicc?!

Szerintem kamu kérdés, hogy lehet ilyet kirakni?

Ez a "jó étkezés" ?

Ez egy rakás sz@r....

2011. júl. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!