Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem arányos a mellizmom?

Miért nem arányos a mellizmom?

Figyelt kérdés

Szóval az a baj hogy hogy a két mellizmom egymástól elég távol kezdődik el nem "szép egybefüggő" hanem van köztük vagy 5 centi és mivel nagyon domboodik ha szűk polót veszek fel nagyon bemélyed közöttük és hülyén áll rajtam


(remélem érthető:D)


Lehet hogy amiatt van mert túl nagy súlyal tárogattam (nem tudom a nevét) mikor fekszel a padon az egykezes súlyzókat vállszélességben egyenesen felnyújtod majd leereszted.


Tehát lehet az hogy az oldalsó része túlfejlődött és most azért nem ér össze?


2011. jún. 23. 19:04
 1/8 TOMAtm ***** válasza:
hát....biztos fel vagy fújva teis.szúrd ki egy gombostűvel !
2011. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem hisszem hogy annyira erösebb lett a egyik oldal hogy látszodjon. ùgy értem jobb karom sokkal erösebb mint bal, de mégse kétszer olyan nagy! Vágod..

Másrészt ha csak a jobb karomat edzem, a bal karom is erösödikk kicsit, szóval fura az emberi test.


Azt tudom hogy nekem rossz tartásom van, ferde a hátam és nekem is ugy tünik mintha egyik rész nagyobb, a hátamnál, de szeríntem egyszerüen azért mert rossz a tartásom :(

2011. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mitől lennék felfújva: 180cm meg 75kg vagyok.


Nem az van hogy az egyik oldal erősebb vagy nagyobb hanem az hogy mindkettő túl púpos és középen a mellkasomtól távolabb vannak mint kéne tehát atom erősek meg jól is néznek ki csak nem eléhg szélesek:D

2011. jún. 23. 19:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy tapadnak mellizmaid, akkor avval sokat nem tudsz tenni, mindig lesz ott rés, persze ahogy nő a tömege kisebb lesz.
2011. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TOMAtm ***** válasza:
180 cm 75 kiló....hát bocsánat,te télleg nem vagy felfújva,inkább leeresztve.
2011. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

19:16,23

Köszi a 2 értlemes választ!

2011. jún. 23. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen, és egyáltalán nem vagyok felfújva én sem. ez szerintem genetika, ilyen lett, és kész. de ahogy írták, ha nő a tömeg, talán kisebb lesz a rés..:) énis ebben reménykedem
2011. jún. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyik jó barátomnak is hasonló a problémája, a melkasa középen u.n horpadt neki az úszást javasolták :)
2011. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!