Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit javasoltok hogy ne fájjon...

Mrboss kérdése:

Mit javasoltok hogy ne fájjon ennyire a karom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a gondom lenne hogy a bal vállam rettenetesen fáj mikor vagy beütöm vagy felrakom a kezem.Elmentem orvoshoz is és aztmondta hogy a csont alatt begyulladt azthiszem az izületem.És nemtudnak mit javasolni.

Tudnátok valami mozgást ami jót tenne a karomnak vagy valamit amivel elmullana vagy nemfájna ennyire?:/

Előre is köszi!


2011. jún. 22. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez azért komoly. Orvos és nem tud mit javasolni. Azt legalább mondták hogy mi válthatta ki?

Nekem egyszer a vállamnál volt hogy (szerintem, más nem mondta) begyulladt. Csak úgy volt kényelmes ha felhúztam a jobb vállam. Vagy ha raktam valamit alá ami tartotta.

Keresd meg azt a pozíciót ahogy nem fáj és tartsd abban . Néha nézd meg hogy fáj e még ha másfele mozgatod. Nekem 3 nap alatt elmúlt.

2011. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát orvos aztmodta hogy kenjem fastumgellel meg ultrahangos fastumgell meg járjak tornázni el is kezdtem de semmi sem hat iylen hullámokban fáj már vagy 3 hónapja..:(
2011. jún. 22. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!