Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy év alatt lehet sokat...

Egy év alatt lehet sokat fejlődni izomban?

Figyelt kérdés
Természetesen rendes étkezésekkel és edzésekkel.Az a baj, hogy magas vagyok és biztos nehezebben látszik meg rajtam mint mondjuk aki kb 175cm magas (én 192 vagyok és 73kg)
2011. jún. 20. 00:18
 1/7 A kérdező kommentje:
egyébként 19 éves vagyok , hallottam hogy nagyon sok idő hogy valaki elérje a saját csúcsát, de azért remélem nem kell nyugdíjas koromig hajkurásznom magam, hogy odáig eljussak
2011. jún. 20. 00:19
 2/7 anonim ***** válasza:

186 cm vagyok 60 kg val kezdtem kereken egy évvel ezelött sőőt 10 hónappal bocs. És most 95 vagyok. Fehérjéztem (ritkán)

És rendes étkezés mellett persze, hogy lehet. Mondjunk ez minden embernél más.

2011. jún. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet.64ről indultam,most vok 80kg.Durván 5 hónapja edzek.Tömegnövelőt és monohydrátot szedek.Rendes kaja+rendes edzés=fejlődés.
2011. jún. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Fehérjéztem (ritkán) " Ez alapján amennyit értesz hozzá, felszedtél 35 kiló zsírt. Bár még abban is hihetetlen amit írsz.


Egy év alatt 10 kiló izmot felszedhetsz, ha minden tökéletes, genetika is és csak a legelső évben. De inkább számolj 5-6 kg izommal, az reálisabb.

2011. jún. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"186 cm vagyok 60 kg val kezdtem kereken egy évvel ezelött sőőt 10 hónappal bocs. És most 95 vagyok. Fehérjéztem (ritkán) "


:D és abból a 35 kg-ból szted mennyi az izom?

2011. jún. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TOMAtm ***** válasza:

most nemtudom mit szivóztok.vannak tehetségek,akik évi 35 kilót híznak.sőt én ismerek 3at akik 100 kiló körül fognak felszedni fejenként mire beköszönt a tél.öregapáméknál várják a sorsukat,az ólban :)

kérdező:lehet fejlődni,de ne legyél olyan gyarló h azt hiszed 3 hónap alatt king-kong al fogsz szkanderezni,meg olyan leszel mint akiket az újságokon látsz.az évek munkája és nem kevés esetben még egy kis plusz(koksz) a havi sokezer forintnyi tápkieg mellett.

de ha nem testépítő bajnok akarsz lenni csak egy átlagnál jobb fizikumot szeretnél magadnak,amivel nem kell szégyelned magad a strandon,akkor rendes edzés,normális étkezés és ha van rá havi pár ezer forintod akkor valamilyen normális fehérje mellett ki tudod gyúrni magad.

az nem baj ha magas vagy,mert a zsír sem látszik meg rajtad azonnal.

2011. jún. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csaksport ***** válasza:

Szia!

15/F vagyok. tavaly nyáron kezdtem 60 kilóról és októbertől mostanáig rendszeresen járok. most 70 kiló vagyok (175cm)

full natural az edzésem, még fehérjeturmixot se ittam, se a többit.

én így is jól tudok fejlődni, persze volt alapom a 6 év úszás miatt.

neked, mivel vékony csontozatú vagy és a 73kilóhoz elég sok a 192 centi, így több idő lesz neked, hogy látszódjon az eredmény, mert nem óriási izmaid lesznek, hanem szálkásak

2011. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!