Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A zumba az mit erősít? Illetve...

A zumba az mit erősít? Illetve, edzésnek hatásos?

Figyelt kérdés
Zumbába szeretnék belekezdeni a nyáron, mert van egy ismerősünk aki 500-ért vállal egy óra edzést. megéri? szeretnék pár kilót is leadni még. de már annyira belefáradtam az örökös rohanásba meg tanulásba, hogy nincs annyi energiám, hogy aktívan keményen edzek, úgy ahogy eddig is.
2011. jún. 15. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A semminél jobb,de egy spinning edzés hatásosabb.

Az állóképességed javulhat valamicskét.

Fogyni meg a diétától fogsz.

2011. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem eszek édességet, nem viszek be annál több kalórát, mint amit ledolgozok. napi 1óra edzéssel elvoltam, de mostmár nem bírom, mert elfáradtam mind testileg, mind lelkileg mind szellemileg. nem tudok mit csinálni tanulás mellett azért elég nehéz 1-1 órát még rá is edzeni... állóképességem van, és nem is hagytam volna abba, ha nem lennék ilyen fáradt.
2011. jún. 15. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Valami nem stimmel nálad.

Ha napi 1 órát edzel,akkor pár hét alatt hozzászoksz és egyre kevésbé lesz megterhelő,sokkal könnyebb lesz.

Akkor a kajálásoddal lesz gond.Nem koplalgatsz te?A tüneteit azt leírtad.Erőtlenség,kedvetlenség.

2011. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem koplalok. csak gondolom szellemileg is annyira le vagyok terhelve(8.os vagyok, most idegileg teljesen kikészültem. nyelvvizsga, felvételi, és mellette még a tanulni való is, plusz mostanába elég sok könyvet olvastam suli mellett, meg ugye az 1-1 óra edzés, akár teremben akár itt, meg a 45 perc hetente 3× tesióra.) hogy nem bírok mostmár semmit bevállalni.
2011. jún. 15. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!