Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Zumba hatásos lenne hogy...

A Zumba hatásos lenne hogy fogyjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén egy kis fölöslegre tettem szert a has-comb-csípő területén. Hatásos lenne hogy ha minden nap Zumbáznék 1 órát vagy Norbi Kardio edzését csinálnám(az is 1 órás)? És persze emellett figyelnék arra hogy mit és mennyit eszek. Aki jár/járt zumbára elmondaná hogy mit tapasztalt,hatásos volt e? Amúgy 168 cm vagyok és 62 kg. Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2011. aug. 14. 16:06
 1/6 anonim válasza:
100%
Zumbázz !:)
2011. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te zumbázol? :)
2011. aug. 14. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! :-) Én Zumbázok, és kocogok is, életmódot váltottam, és 2011 Januárja óta leadtam 14kg-t. A Zumbát csakis ajánlani tudom, a legeslegjobb mozgásforma, lerázza a husit onnan ahonnan kell és az egész óra egy nagy buli. :-) Bátran Zumbázz! Üdv.
2011. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt örömmel hallom! :) Most töltöttem le pár Zumba dvd-t és nagyon tetszik! Hétfőtől én is elkezdtem és az étrendemre is figyelni fogok! Nekem elég lenne az hogy ha 55 kg lehetnék,de inkább az számít hogy lemenjen a hasam és a combom és szép vékony legyen,remélem nekem is hatásos lesz! :)
2011. aug. 14. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok! :-)

Biztos, hogy hatásos lesz, tényleg odafigyelsz egy kicsit az étrendedre, és menni fog, sajnos nekem a comb-fenék a kritikus pont, de nagyon sokat formálódott mióta zumbázok! Sok sikert! :-)

2011. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Viszont! :)
2011. aug. 14. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!