Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit egyek a leszeretnék még...

Mit egyek a leszeretnék még adni pár kilót?

Figyelt kérdés
17/F 177cm magas 96 kg Már május óta nagyon sokat fogytam ez ruhaméretben látszódott inkább meg kilóba még mindig ugyan annyi vagyok már nem sokat kéne leadnom csak nagyon nehezen megy le lejárok konditerembe heti 4-szer és heti 3-szor futok kajálás hát mit mondja megpróbálok egészségesen étkezni amennyire a pénz engedi rizs krumpli párolt zöldség sok gyümölcs meg zabpehely szóval ezzel így lehet valamit kezdeni vagy tudok ajánlani valamit? előre is köszi a választ
2011. jún. 15. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit.
2011. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én ezeket pl pont mérsékelném az étrendemben, zöldségen és gyümölcsön kívül, de vmi komolyabb étrendet kéne készítened, nemis kéne, hogy drága legyen mert eleve kevesebbet eszel olyankor.
2011. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

mérsékelve van

és van étrendem

2011. jún. 15. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!