Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 honap alatt leszeretnék...

4 honap alatt leszeretnék szedni 10 kilot. Mit ajánlotok? Milyen kajákat egyek? . (sportolok asztaliteniszt)

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 17:00
 1/5 anonim válasza:

Sok sok futással!! Regelizz, ebédelj vacsorázz ugyanúgy sőt.. tízórai egy kis alma meg uzsonnára is valami hasonló gyümölcs..próbálj ne nehéz ételeket enni!! És persze futni is nem drasztikusan fokozatosan szokasd a szived a tüdőd a lábad stb bár nem tudom hogy rendszeres futsz-e...

A vacsorát próbáld meg este 6-ig elintézni és ne legyen nehéz sőőőt... a reggeli és az ebéd legyen a mérvadó az étkezésbe..a sok édességet pedig felejtsd el...miután látod hogy fogysz LASSAN kezdj el fokozatosan kondizni...ettől csak szebb alakod lesz de ez ráér később


Remélem segítettem

2010. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

17.38 igen, te aztán sokat segítettél :D

Ugyanúgy vacsorázzon és reggelizzen? És ha csupa cukros zsíros sz@rt evett eddig? Mi az, hogy "sőt" ? Sőt még több sz@rt egyen?

Tízóraira alma? Miért? Ha valaki zsírt akar leadni, akkor alap, hogy egy jó diétában 3 óránként jó minőségű fehérjét kell enni... az alma meg ugye nem az. Még csak nem is étkezés... egy alma... anyám. Ja, és még uzsonnára is, tehát lesz max 3 normális étkezése a nap folyamán. Persze az sem biztos, hogy normális, mert ugye egye azt, amit eddig!!

Este 6-ig egyen? Mert??? Ez is egy ökörség. A szervezet éjjel regenerálódik, lefekvés előtt nyugodtan ehet roston csirkét, párolt zöldségeket (alacsony kalória tatalmúakat) vagy sovány túrót.


Kondizni? AZ mi? Menjen le a konditerembe, és csináljon amit gondol, addig, amíg gondolja, úgy ahogy sikerül?

Azt sem értem, hogy most akkor fusson, mint egy barom, de mégse, mert eleinte nem tud, de egye azt, amit eddig, de azért ne nehezet, és egyébként meg menjen le "kondizni"?


Ez olyan, mint ha sz@r lenne az autóm, a szerelő meg azt mondaná, hogy cseréljek ki valami csövet, aztán töltsem fel valamivel, meg húzzak meg egy csavart, és tisztítsak meg egy alkatrészt. Persze, hogy melyik csavart, melyik alkatrészt, melyik csövet, és mivel töltsem meg... azt nem mondaná.


Ez ugye így nem megy. Ha valaki zsírt akar leadni, és nem az izmaiban lévő glikogént, akkor baromira tudni kell, hogy mennyi kalóriára van szüksége, ezt megfelelő táplálékokból kell összerakni, napi 5-6 TELJES ÉRTÉKŰ étkezés kell, hogy pörögjön az anyagcseréje, stb.stb.stb.


Nem tudjuk se a súlyát, se a korát, se a nemét, sem semmit...


Felhívnám az orvost, hogy "jó napot doktor úr, hogy gyógyuljak meg?" Ő meg mondaná, hogy ezt szedjem be, meg azt igyam meg, anélkül, hogy megkérdezné mi fáj, hol fáj, mik a tünetek... nem gyanús, hogy ezt sem lehet így????

2010. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

majdnem minden nap sportolok, amit már le is irtam. 65/70 kg, és az a baj hogy nagyon hízékony vagyok, és ha valami édeset meglátok, nem birom, ki hogy ne egyek belőle.


14/l

2010. dec. 27. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:

edesseg helyett egyel gyumolcsot mezzel/joghurttal, 2-3 diot, sovany turot edesitovel.

mivel meg fejlodsz ne fogyokurazz. inkabb arra figyelj mit mikor eszel.

kerjel anyadtol egy bicajt aztan hajra, vagy meg jobb, a futas .. ingyen van

2010. dec. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én 1 hét alatt adtam le 10 kilót :)

igaz hogy nagyon megszenvedtem de sikerült


Étrend: szénsavas üdítők (pl Cola), alkohol (sör, rövid italok stb...) felejtsd el ezeket helyettük víz. Ha éhes vagy igyál sok vizet és egyél kevesebbet. és ahogy az előző kommentelő is írta cukor, olajban sült ételek, gyorskaják helyett egyél inkább gyümölcsöt.


csinálj edzéstervet és tartsd be minden nap!

ha gyorsabban le szeretnél fogyni és ha jó gyomrod van akkor üss össze 1 tojást és idd meg (nyersen).


én ezt csináltam 1 pohár nyerstojás után vártam 2-3 órát hogy felszívódjon és hozzákezdtem az edzésnek :)

2010. dec. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!