Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan legyek erősebb? Lent.

Hogyan legyek erősebb? Lent.

Figyelt kérdés
Nem izmot akarok növelni, hanem az állóképességemet akarom fejleszteni és az erőmet, nem tudom, hogy ehhez kell-e fehérje meg ch de talán nem, próbálok minél több fehérjét bevinni. Otthoni edzésre gondoltam(jártam már konditerembe) pl: fekvőtámasz, hasprés, futni futok, (húzódzkodni nem bírok nagyon, feltudom húzni magam, csak nem szabályosan, szedek majd kalciumot, Manéziumot, +C vitamint. Szóval azt szeretném kérdezni, hogy milyen edzést csináljak napiszinten, vagy minden másnap. Még 1x mondom, nem tömeget, izmot akarok növelni :) Adataim: 14/F 173-4cm 63-66 kg :) Előre is köszönöm.
2011. jún. 14. 22:07
1 2
 11/11 Atteszka81 válasza:
A fegyenc edzést le tudod tölteni a google playről a telódra.Úgy van fent hogy Edzés tervek Magyar.
2017. nov. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!