Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnek egy kicsit edzeni...

Szeretnek egy kicsit edzeni itthon de mit meg hogy?

Figyelt kérdés
nincs semmien kondigepem... Hasra meg az izmom legyen nagyobb...
2011. jún. 11. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

mark86


fegyencedzés. ne számíts nagy változásra. arra jó hogy ne ess össze.

2011. jún. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

[link]


Ehhez az edzéstervhez csak súlyzókra van szükséged...

De az étkezés is nagyon fontos. Azt nem tudom miből pontosan mennyi kell ezért azt írd be google-be.

2011. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyonsokmindent lehet otthon is edzeni. Beszerzel pár súlyzót, esetleg egy fekpadot, valamint valahova csak tudsz eszkábálni valami húzódzkodóállványt és már szinte mindenre tudsz edzeni.
2011. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mark csak én látom úgy hogy változott a véleményed a fegyencedzésről, vagy valóban változott? ha igen, miért?

eddig amikor szóba került azt írtad, hogy ad egy alapizmot, most meg h ne ess össze, meg vmelyik előzőnél is kiakadtál rá:D

vagy inkább csak abból elég amikor felhozzák a testépítés ellen?

(kérdező bocs az offért)

2011. jún. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

mark86


privátban segítséget kért tőlem egy srác ezzel kapcsolatban,és ahhoz hogy normális választ tudjak neki adni át kellett olvasnom újra. rohadtul felb@sztam magam rajta. nem az a baj hogy testépítés "ellen" van felhozva hanem az hogy MELLETTE! semmilyen szinten nem lehet összevetni a kettőt.

kicsit sok volt a kritika a könyv ellen mikor rájöttek pár százan hogy nincs benne szó kajáról,és erre repül a hír hogy jön a második rész ami erről szól majd. na haggyáá má. :DD

akinek nincs semmilyen súlyzója otthon az csinálja mert mondom:jobb mint ha nem csinálna semmit és nyilván erősödik (azt se kétlem hogy lehet rajta némi izom),de hogy nem lehet egy lapon említeni akár egy hobbiszintű otthoni testépítő által elért fejlődésével azt garantálom.

nagy kemény sittes duma,hardcore képek,underground hangulat, ez mind-mind csak üzlet,mint minden más sportban. tehát nem tartom sz.rnak,csak értelme nem sok van egy kis átmozgatáson kívül. béke van. üdv. :))

2011. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mark én elég sokszor ajánlom a fegyencedzést az olyan kérdésekre amelynél az a helyzet áll fenn, hogy nem akar konditerembe menni, de akar "gyúrni". Ha valaki testépíteni akar menjen konditerembe vagy szerezzen be eszközt hozzá, aki nem akar annak marad a sajttestsúlyos edzés ami nem ad nagy izmokat, de nagyban fejleszti a funkcionális erőt. Ezt hosszú lenne minden ilyen kérdésnél elmagyarázni. Aki nem akar beruházni az ne álmodjon testépítős izmokról. A Fegyencedzés viszont egy vitathatatlanul jó program harcosoknak akik nem optikai tuningra használják az izmaikat. Azt meg, hogy lesz egy második része a könyvnek sosem volt titok (az angol verzióban utalás is van rá csak a magyar fordítók ezt lehagyták).
2011. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

mark86


pontosan erről beszélek. ezeket nem vitattam soha. erőerőerő és némi izom.testépítés:nagy izmok,szimmetrikus,kidolgozott test és emellett erő.

2011. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó bekezdésedben említetted az üzleti részét a könyvnek.. nekem már az is elég furcsa, hogy egy ilyen "nagyszerű, izmos, erős könyvíróról" nincs fent 1 db kép sem neten... Talán nem is létezik Paul "Coach" Wade..?

kajával kapcsolatban...hát mondjuk ha börtönben nincs megfelelő kapcsolatod akkor nem nagyon tudsz válogatni, kevergetheted a kekszet a pudingporba...:)

De ez már más téma, a választ megkaptam a kérdésemre, köszi! ;)

2011. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

mark86


az a véleményem hogy több 100 paul wade létezik. sokan gyúrnak és tesznek szert erőre a sitten.megy a kox is mint állat,főleg külföldön. ide csak naposim jut be az meg nem sok.

ha ilyen mértékben terjed a könyv,1 éven belül film lesz belőle,erre emlékezzetek vissza! :D

2011. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!