Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék egy kicsit izmosodni...

Szeretnék egy kicsit izmosodni, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves lány vagyok, 163 centi magas, 46 kg. Fogyni/hízni nem szeretnék, csak izmosodni, mert olyan gyenge vagyok, meg "löttyedt". :D Nem akarok túlzásba esni, csak mégis szeretnék egy könnyű kis edzést, amit minden nap tudok végezni akár suli előtt is, reggelente. Nem várok egy hét után eredményt. :) Étkezni megfelelően szoktam, szóval azzal nem lesz gond, de ha van valami tipp, hogy mozgás mellett mire tanácsos jobban odafigyelni, azt szívesen fogadnám! Szóval mit tudnátok ajánlani nekem? :)


2011. aug. 16. 13:02
 1/2 Ráffájel ***** válasza:
Ez elég ellentmondó de mindegy... tehát nem akarod, hogy a tömeged nőjön de izmosodj. Na ez nem fog menni... Kétlem, hogy megfelelő lenne az étkezésed izomtömeg növeléshez főleg az ilyen kijelentések után. A másik nagy helyzet, hogy lány vagy ami kib4szott nagy szívás mert nehezen fog menni az izmosodás, szóval a konditerembe járás alap dolog. Nézz utána milyen egy tömegnövelő étrend, keress egy edzéstervet vagy járj személyi edzőhöz és irány a konditerem.
2011. aug. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 welee ***** válasza:

én ez kicsit más hogy tudom...

erősödni egyszerű. edz

futás, úszás, női fekvő,felülés, stb...

(ha gondolod csinálok neked edés tervet csak szólj)

tömeget csak akkor vesz föl az ember ha több fehérjét, kreatint fogyaszt.(vagy zsírosodik)

ha rendesen táplálkozol akkor csak a rendszeres mozgás kell neked. és hamar el is kezdesz erősödni.

2011. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!