Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék kicsit kondizni, de...

Szeretnék kicsit kondizni, de tul égőnek tartom?

Figyelt kérdés

Mindig is lógtam a tesi órák alatt mert égőnek tartom a szaladgálást , izadást mások elött , hogy lássák miképp szenvedek ...de most erős kéztetést érzek hogy kicsit eddzek , mert szeretnék sportos , jo alaku sőt kockás hasu csaj lenni , de tul cikinek érzem ezt az egészet , hogy szenvedjek mások elött , pedig akarok ... ez önbizalom hiány ? vagy épp tul sok önbizalom hogy királynőnek érzem magam vagy mi ?? titeket nem zavar ?

20/L


2011. aug. 24. 12:06
1 2
 1/11 De Puta Madre ***** válasza:
100%
Melyik cikibb, az ahogy most kinézel, vagy hogy edzel? A sport soha nem ciki, max ha nem komolyan csinálod. Senki nem fog szólni neked, hogy de megizzadtál, te gusztustalan dög...Látják, hogy komolyan gondolod...
2011. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 oyeacch ***** válasza:
100%
Ez annak a jele, hogy nem neked való ez a sport. Tutira mondom. Csipszeszacskót csörgetni a TV előtt sokkal jobb, hisz ott nem izzadsz, nemde?
2011. aug. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy sosem szorultam rá , egész nap szinte semmit se mozgok , és mégis megkérdezik mit sportolok mert jo alakom van :D de én nem vagyok beképzelt , sosem mondtak rám rosszat és én is látom hogy jo genetikám van ... de kockás hasat és kőkemény feneket szeretnék , mert ha valami jo az lehet még jobb és én még jobb akarok lenni :)
2011. aug. 24. 12:27
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez kérlek komplexus. Nem önbizalom hiány, hanem egyfajta személyiség zavar. De nincs vele gond. A mamám pont ugyan ilyen és így élte le az eddigi életét. Mindig nyaggatja a papát, hogy izzad éjjel és az undorító és van, hogy elküldi zuhanyozni éjnek évadján... Szóval durva.

Viszont, ha felveszel fekete rucit, viszel magaddal törülközőt és a terem rendelkezik folyamatos légkondicionálással akkor nem lesz probléma az izzadás. Egyrészt azért, mert, mint elmondtad nem nagyon szorulsz rá, tehát nincs rajtad sok fölösleg s így nem fogsz annyira izzadni még egy kimerítő edzést követően sem, másrészt pedig a törülköző, a fekete ruha és a légkondi alapvetően limitálja az izzadság tényezőjét...

2011. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 dirtboy ***** válasza:
100%

vagy épp tul sok önbizalom hogy királynőnek érzem magam vagy mi ?? de én nem vagyok beképzelt


én meg egy egy görög isten vagyok,és rendkívül szerény

2011. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az OK,h szeretnél edzeni és kőkemény feneket akarsz,de sztem ne akarj kockás hasat mert mi fiúk nem szeretjük(legalábbis nekem meg az ismerőseim 98%-ának nem jön be).Egyébként egyáltalán nem ciki mások előtt izzadni.Szted ők nem izzadnak?
2011. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én is járok, terembe egyáltalán nem ciki izzadni, viszont én termen kívül is izzadok, ami eléggé zavar...
2011. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 cynic ***** válasza:
57%
Nem az önbizalmaddal van a gond, hanem a fogyatékos kis agyaddal.
2011. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Rezko92 ***** válasza:
szerintem is ciki, hogy néz ki ha egy lány sportol??? Szerintem te felejcsd el a sport nevü szót, nekem meg linkeljen vlki egy hosszú ü betüt
2011. aug. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 oyeacch ***** válasza:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:07



űűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű ŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ

2011. aug. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!