Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy ilyen hasat mennyi idő...

Egy ilyen hasat mennyi idő lenne szálkásítani?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. jún. 9. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem szálkásítani kéne, hanem vmi izmot felvinni...Nagyon sovány lennél pár idióta kis kockával...
2011. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen.. ide bizony izom kell. Sok munka lesz ezzel szerintem :D Járj el kondizni meg szerezz be fehérje port.
2011. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először szedjél fel 30 kilót minimum,utána járjon az eszed szálkásításon.
2011. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs az offért: Nekem is kb. most ilyesmi a hasam két év tömegnövelés után. Nekem viszont már ideje lenne szálkásítani, tehát kb. mennyi idő leszedni (egy hónapnál nem több szerintem)?
2011. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TOMAtm ***** válasza:

az a gond h nincs izom a bőr alatt...

leszedheted a zsírt annyira h látszodjon a kis hasizmod,de nem lenne nyerő ötlet.

2011. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kb saccoljátok be hogy mennyi testzsír van rajtatok. Aztán kő kemény diéta veheti kezdetét! Ez nem azt jelenti hogy na jo eszek egy kis kenyeret mert nagyon éhes vagyok.. Célszerű proteint inni az izom megtartás és éhség kiküszöbölés végett. Tökéletes étrendet össze álítani!. Igy az első héten egy átlagos test alkatu emberröl lemegy ugy 3-4 kilogramm, utána pedig hetente 1 kiló. Erre vigyázni kell, Ha több megy le 1 kilónál akkor ott már izomvesztés is van. Na persze ez nem vonatkozik a kérdezőre mert ott nem látok izmot. Szóval akinek ez akérdése az számoljon heti -1 kilóval.
2011. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!