Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vettem Stanzol nevű szteroidot...

Vettem Stanzol nevű szteroidot es fogalmam sincs hogy hogy kell szedni! Valaki tapasztalatból tudnatok segíteni?

Figyelt kérdés
:D
2009. márc. 19. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

De jó! Vettél valamit, amiről nem tudod, hogy micsoda, nem tudod hogy kell szedni, szteroid a maga minden mellékhatásával, de nem gond, majd az interneten valaki megmondja, hogyan tömd magadba. Aztán majd a kórházi ágyon is fogja a kezed, amikor e leállt mellékvesekérgeddel fekszel bent.

Kuka.

2009. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szteroid kura.hu
2009. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A stanozolol az jo huha en is veszek

Amugy izomsűrűsegre jo Im leirom neked mit es hogyan kell szedni

2009. márc. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

No akkor 1 het 2 meg 3 het 40mg naponta

4 het 35mg , 5 het 25 mg naponta

ajanlani szoktak haladoknak de ha kezdő vagy ajanlom neked

hogy 1 hónapig szedd 2x10mg naponta reggel este

naponta igyal legalab negyszer 40gram megkevert feherjeport,sok turot,sajtot,spagetit,halat,hust ha lehet vadasat meg sok rizsat,meg gyümölcsoket naponta azert vegyel, Minden jot es remelem jo bevalik majd irj mailt

2009. márc. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
body.builder.hu! ott meg még anno volt olyan hogy szteroid menü.sztem már nincs!de csak ha a googleben rákeresel már azt hozza ki..ott megmondják mit hogyan!és a MELLÉKHATÁSOKAT IS!!
2009. márc. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mellekhatasok teljesen Indiferensek Testver ne hagyd magad eltantoritani az Egeszseges Fitness es a szep izom begyűjtese elől
2009. márc. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Én normális kajálással kemény edzéssel + legális kiegészítőkkel nyomom. Tömegelek már 3 hónapja 83->89kg-ra "nőttem" most 11,4% a testzsírom. Ha én a sz@r genetikámmal ilyen fejlődést el tudtam érni akkor neked minek kell beszedni minden szart? 2 hét alatt akarsz megnőni? Jaaa hogy büdös a munka... Hát akkor gratulálok hozzá, hulljon a férgese!
2009. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2009. márc. 22. 08:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Édeskevés lesz ez akármihez is.

1 hónap semmire nem jó. A szteroidok a kaját építik be.

[link]

Ha ezt a kaját be tudod tartani és eddzeni is tudsz, hajrá.


A stanazolol tablettákat hamisitják, jóval olcsóbb de károsabb és szarabb izmot építő szteroidok lehetnek. Pl metiltesztoszteron vagy dianabol.


A legfontosabb pedíg, a stanazololt nem izomépítésre használják, hanem versenyfelkészülésre, izommegtarás céljából. Nem önmagában szedik, kombinálják más szteroidokkal. A tabletta márcsak azért is sazr, mert nem hasznosul jól, sok kell belőle és terheli a májat.

PL: 10hetes kúra

heti 2*200mg deca durabolin ínjekció

heti 3*50mg stanazolol ínjekció

napi 50mg proviron

6. héttől napi 10mg nolvadex

És a hormontermelés visszaállítása, ami a legfontosabb...

2 héttel az utolsó Deca után elkezdhetnéd a Clomid-ot...5 napig 100mg, 10 napig 50 mg.


5 nappal a Clomid kezdése után 3x5000 NE HCG (5 naponta 5000 NE).

2009. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

17:27 normalis kajalassal meg egy kemeny edzessel nem sokat ersz el!

az utolso valaszolo legalabb normalis!

Nem Pökhendi Hetvégi Söfőr

2009. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!