Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van egy ismerősöm, aki feltudn...

Lacko007 kérdése:

Van egy ismerősöm, aki feltudna írni anabolikus szteroidot így patikai temréket használhatnék. Kérdés: danabol (methandione) milyen néven fut a magyar pstikákban?

Figyelt kérdés
esetleg milyen kiszerelésben?? valaki vett már ily módon?? és ha aki felírja és nem ért hozzá,hogy írassam fel vele?:D
2011. máj. 31. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert aztán a patikai cucctól nem lesz hormonzavarod? Vegyél fehérjét nyomd be a szádba és gyúrd a vasakat ...
2011. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem a hormonzavarról van szó...hanem eredeti termékeket szednék.. én nem az a kategória vagyok,aki szteroiddal akar elkezdeni edzeni:) megvannak a tiszta étkezések,nagy edzésintenzitás és hvaiszinten komoly pénzt vertem már a naturál sportba..és sajnos fezsegetem a genetikám adta határokat!
2011. máj. 31. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Gondolom orvos az ismerősöd, mindent fel tud írni?:D Mert jobb cuccra is költhetnéd a pénzed.

2011. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igazából nem:D egy ápoló,aki az orvosa nevére tölti ki..de tök midn1 léyneg h megoldja,egyenlőre még szemessel szarakodnék:D még nem tudom,h dana vagy egy lájtos stancsi kúra legyen..vagy esetleg valami más?? az a probléma mivel aki felirja nem ért hozzá és az egy dolgog,hogy mondom neki h stanazolol vagy methandrostenolone kellen,ha nem tudom mi pontosan a gyógsezr neve vagy a kiszerelés..vagy nem tom:D segítsetek már:D
2011. máj. 31. 23:14
 5/6 anonim ***** válasza:

"A patikákban a következő neveken fordulhat elő világszerte: Ammipire, Anabol Tablets, Anabolex, Anabolin, Andoredan, Bionabol, Danabol DS, Dialone, Dianabol, Encephan, Metanabol, Methandon, Methanrostenolonum, Neo-Anabolene, Nerobol, Pronabol-5, Restuavit, Stenolon, Trinergic, Naposim." Wikipédiáról.

De egyébként ezeket még akármilyen orvos se írhatja fel. Jelenleg úgy működik, hogy ha pl sebész az orvos akkor csak a munkájához szükséges gyógyszereket írhatja fel. És én szerintem még a patikában sincs eredeti ...

2011. jún. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Azért a patikába jó cuccot adnak:)

Sajnos nem tudok neked pontos neveket írni, nem koxoltam még. De azt biztosan mondom, hogy jobban járnál ha 2-3 cuccot nyomnál együtt, mint hogy egy szemest tolsz végig.

Amit pedig már írtam: Ha nem akarsz versenyezni, akkor ne koxolj! Inkább add el, sokkal jobban kijössz:D

2011. jún. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!