Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » The rock szerintetek használ...

The rock szerintetek használ szteroidot? Tudom hogy keményen edz, de használ szerintetek valamit?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 09:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

szerintem nem használ semmit.



egyébként miért kell, szteroidos kérdésekkel buzyskodni? szteroid a hülyéknek való, max élsport szinten de még akkor is inkább ne

2011. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 clint ***** válasza:
Minden pankrátor használ szteroidot. Mégis szted hogy lehet valaki sima átlag hormonrendszerrel és majdnem kétméteres magassággal olyan testalkatu???
2011. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 escrogar ***** válasza:
úgy, hogy esetleg nem 2 éve kezdte a gyúrást...
2011. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Régen biztosan az eléggé látszott.

A filmjeiben viszont nem volt több 105-110nél,egy kettőben be is szálkásított.

Most meg szerintem nyomott egy tömegelést,uh simán van 120-130kiló.

Szerintem nem feltétlenül használt szteroidot,de nem kizárt.

2011. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Koxol mint disznó, ne legyen kétséged.
2011. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti.
2011. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 clint ***** válasza:

álomvilágban éltek?? Minek magyaráztok ha fongotok sincs a dolgokról?

Minden pankrátor használ szteroidot, sőt a filmekben egy egy szinész hogy nagyobbnak tünjön is simán kokszol.

(edward norton pl amerikai historia xben)

2011. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 escrogar ***** válasza:
és még mi élünk álomvilágban...Norton az említett filmben marhára nem volt nagydarab, gyakorlatilag néhány hónap alatt összekapja magát a szerep kedvéért...váll, mell, és trapéz, ezek kellenek ahhoz, hogy egy filmben nagynak nézz ki...ja és persze állítsanak egy gyerekszínész mellé...
2011. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 clint ***** válasza:

miért ha valaki kokszol akkor egyből nagydarab lesz észlénykém? Testépítő vagy te? Van valami fingod is a dologról vagy csak ugy magyarázol.. Sylvester Stallone miután lebukott a növekedési hormonokkal egy interjuban megemlítette Hollywoodba rendszeres a filmek előtti szteroidhasználat, mível amikor egy akciófilmben kisportoltnak kell tünni, csak ehhez tudnak folyamodni, hogy a pár hónap alatt jó formába hozzák magukat. A kokain mellett a szteroid a legelterjettebb káros anyag amit a szinészek használnak, de aki kicsit is jártas a testépítésben az amugy is tudja, hogy mi a szitu.

Még az amerikai foci és a baseball vagy a küzdősportok világában is elterjedt keményen, nemegyszer buktak le.

2011. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 clint ***** válasza:
cristian bale pl öt hónap alatt szedett fel több mint negyven kilót, biztos lejárt edzegetni és kész...
2011. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!