Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » The rock szerintetek használ...

The rock szerintetek használ szteroidot? Tudom hogy keményen edz, de használ szerintetek valamit?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 09:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Amúgy wikin 2 mondatot kellett volna olvasni, "Johnson was a college football player", ebből már tudhatod, hogy egyetemista kora óta keményen koxol.

Arra, hogy ki koxol és ki nem, meglepődne itt sok ember, hogy milyen formához kell már koxolni és kik azok akik koxolnak, mert szinte mindenki a színészek közül.

2011. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 clint ***** válasza:

hugh jackman az x men előtt.

Vin diesel és van damme minden filmje előtt

cristian bale a batman előtt

edward norton az amerikai historia x előtt

charlie sheen nagydurranás 2

keanu reewes az utca királyai

hirtelenjében ezeket tudtam összeszedni külföldi fórumok témáiból

amugy ha kokóval károsítják magukat nem mindegy ha kokszal is??? Legalább tuti igazit használnak.

2011. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 escrogar ***** válasza:

noakkor:


Charlie Sheen elég valószínű, mivel maga állította, hogy napi 8 órát edzett (és mindenki tudja, hogy ez túledzés lenne)


Edward Norton 14 kilót szedett fel 3 hónap alatt. Ez teljesen lehetséges. Keress rá Zach Evetts példájára.


Christian Bale a Gépész előtt bőven 80 kiló felett volt (A Tűz Birodalmában 83 felett), elég alacsony testzsírral. Lefogyott a gépészhez 55-re, majd 6 hónap alatt 31-et szedett fel. Ez teljesen reális: izommemória, és magasabb testzsír a Batman:Begins-ben, mint a Tűz Birodalmában.


Hugh Jackman nem volt kis darab ember az X-Men előtt sem.


Keanu Reeves Az utca királyai című filmje előtt 2 évvel szerepelt utoljára. Ez több, mint elég idő, hogy összekapja magát.


Diesel és Damme bevallották azt hiszem.


Elárulok egy titkot: attól, hogy valakinek van rá pénze, ideje, és motivációja, illetve attól, hogy nyakszakállas köcsögök vitatkoznak róla egy fórumban, még nem fog senki sem anabolikus szteroidot, vagy HGH-t használni.

2011. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 clint ***** válasza:

[link] itt van, bár kissé hülyeség, hogy csak a fősuli alatt használta,de mindegy.

Te meg egy idióta vagy, rózsaszín ködben. Izommemória. Van fogalmad miaz? 55 kilóról majdnem 100ra hízni? Mégegyszer ha fingod nincs a testépítésről ne okoskodj. JAh és edward norton 15 kiló plusza reális.. aha. Pláne, hogy a fószer szemmel láthatóan genetikailag sovány alkat, és a história után a Harcosok Klubjában szintén feszíteni kellett volna, de a dokik megtiltották mível kissé tönkrecseszte magát a historia idején a kokszal. Azt meg inkább hagyjuk, hogy ha akárki 15 kilót fel tudna nyomni magára pár hónap alatt akkor én szégyelni kezdem magam a 110 kilómra amit 12 éven keresztül elértem... Brad pitt szintén bajos lett a Trója után nemegy ujságcikk volt, hogy problémái adódtak a szteroidok miatt... Áááá de a szinészek nem kokszolnak, biztos a mindennapi 4 óra edzés segített Balenek visszaszedni a 30-ból 40 kgot. (80-85 kg volt, 55-re fogyott és 100 volt a batmanbe magáról mondta) mindennap 4 óra regenerálódás meg túledzés nem is létezik, hiszen a szinészek nem is emberek csak szuperlények... :D

Norton reggeltől estig edzett saját bevallása szerint :D :D

2011. máj. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 escrogar ***** válasza:

Kicsit visszavehetnél az arcodból és a személyeskedésből.


[link]


Ha már én "nem értek" hozzá, akkor hadd meséljen neked egy 25+-os tapasztalattal rendelkező erőemelő. Csak tudod az a különbség köztünk, hogy míg én egy vitában neves szakértők tanulmányait és tapasztalatairól való írásait linkelem be (nem csak itt, más esetben is), addig te arcoskodsz.

2011. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Sztem kár vitázni, pláne clinttel, ha gyakrabban látogatnád a témakört tudnád, hogy ő kicsoda.

Egyébként meg inkább te arcoskodsz mert tényleg semmi értelme annak amit mondasz, egy pankrátorra írod, hogy nem használ szteroidot, egy kissé nem érzed magad hülyének?

2011. jún. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 clint ***** válasza:

Oh na ne gyere nekem az erőemeléssel. Személyesen ismerem az ország legjobbjait akár a 30+kat akár a maiakat. Képzeld én is versenyző voltam erőemelő és fekvenyomó bajnokságokra jártam 16 éves koromtól 21 éves koromig. A testépítés 12 éve alatt 7 évet foglalkoztam erőemeléssel nagyokos, meglepődnél hogy az én mestereim miket mondanak.

És milyen neves szakértők mondták azt hogy ez a szinész meg aza szinész kokszol, hogy ha te ezekre hivatkozol, vagy ezt mire érted?? Ez így van akár fáj akár nem, a színészek tönkreteszik magukat egy szerep kedvéért és kokszolnak, ez van, ez nyílt titok, ha nem így lenne, tele lenne a sajtó az izomtömegnövelő kúrájukkal:D :D

2011. jún. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
escrogar kitörölheted a tanulmányaiddal, mindenre van már tanulmány meg az ellenkezőjére is. Nem kérdés, hogy koxolnak, csak számodra. Nem kockáztathatnak, nekik muszáj elérniük azt a szintet ami kell, nincs arra idő, hogy várj még egy évet rendező bácsi. És azt se felejtsük el, hogy itt nem 20-25 éves emberekről beszélünk, hanem 30, 40 felettiekről, baromi stresszes és leterhelt élettel.
2011. jún. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

""Edward Norton 14 kilót szedett fel 3 hónap alatt. Ez teljesen lehetséges. Keress rá Zach Evetts példájára. ""

rá gondolsz?: [link]

ennek mi köze az izomtömeghez???


""Christian Bale a Gépész előtt bőven 80 kiló felett volt (A Tűz Birodalmában 83 felett), elég alacsony testzsírral. Lefogyott a gépészhez 55-re, majd 6 hónap alatt 31-et szedett fel. Ez teljesen reális: izommemória, és magasabb testzsír a Batman:Begins-ben, mint a Tűz Birodalmában. ""


nem volt magasabb a testzsírja ha picit is értenél hozzá látványból megállapítod, még azt is hogy izmosabb volt a batmanbe mint azelőtt bármikor, az izommemória meg full ugyanarra a szintre nem juttatja az embert pát hónap alatt nemhogy még annál is tultegyen mint volt.


""Hugh Jackman nem volt kis darab ember az X-Men előtt sem.""

Na és hol láttad az x-men előtt? a váci utcán sétálgatott?


""Keanu Reeves Az utca királyai című filmje előtt 2 évvel szerepelt utoljára. Ez több, mint elég idő, hogy összekapja magát. ""

és utána egyből leeresszen a kis 40-es bicóját mi?? :D Sok értelkme van.


""Elárulok egy titkot: attól, hogy valakinek van rá pénze, ideje, és motivációja, illetve attól, hogy nyakszakállas köcsögök vitatkoznak róla egy fórumban, még nem fog senki sem anabolikus szteroidot, vagy HGH-t használni""

én is elárulok egy titkot. A hollywoodi világ azért nem olyan mint a te világod kisapa. A sok utazgatás, szereplés kábszer mellett nem igazán lehet testépítő életmódot folytatni, arról nem beszélve, hogy igen sztresseszek ami a legkatabolikusabb dolog az izmoknak. Arról nem beszélve, hogy amint előttem írták leginkább 40 év feletti emberkékről van szó. A pénz nem jelent semmit, ugyanannyi fehérjét ch-t eszik meg egy millából mint a kis hobbigyúrós 20ezerből. Vigyél le egy 40 éves emberkét a terembe és csinálj belőle vindizelt aztán meghajlok előtted. Vagy a szinészek hormonrendszere más mint az átlagembereké?

Te is tipikusan az a kis 14 éves hülyegyerek lehetsz aki azt mondja hogy a fű kék, még akkor is ha clint vagy gregx belenyomná a fejed a fűbe, csakhogy ellentmondj minden ésszerüség nélkül.

2011. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Dávid,aki nem Dávid válasza:
KuŸ\/@ jó genetikával legfeljebb 10 kilót lehet felszedni egy év alatt cucc nélkül.Bármelyik testépítőt megkérdezed ezt fogja mondani.
2014. márc. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!