Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jó így ahogy csinálom?

Jó így ahogy csinálom?

Figyelt kérdés

Szeretném formázni az alakomat, popómat karjaimat combomat és hasamat. Mennyi torna lenne a hatásos? Napi 35-40 percet csináltam minden nap másra, 1 nap szünetet tartottam a hét közepén(csak most kezdtem el).

Elég ennyi idő 1 nap vagy többet? És ha minden napra más testrészt iktatok be az jó?Így mennyi idő kell durván h látható legyen az eredmény?


2011. jún. 4. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a leghatásosabb, ha heti 3 súlyzós edzést, és heti 3 aerob edzés végzel. És ha lehet külön napokon, így marad egy nap pihenőd. Ha ezt egy jó diétával csinálod elég gyorsan látható eredménye lehet.
2011. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Diétát nem javasolt senki 54/164 vagyok

Bár egy jófajta diéta még talán jót is tenne, az életmódomat egészségtelennek tartom.

Valami tanács diétatéren?A fenekem zsíros meg a combom(nem dagadt, csak érzem a zsírt rajta meg narancsbőrös)Használok már feszesítőkrémet(oriflame-spa valami) meg eveline krémet is narancsbőrre.

2011. jún. 4. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Diéta nem egyenlő a fogyással. A diéta alatt általában azt értik, hogy odafigyelsz az étkezésre, tehát egészségesen és "tisztán" táplálkozol. Kerüld a rossz chkat, pl kenyér, sima tészta és krumpli, helyettük rizs, zöldségek, durum tészta ha jól tudom az édes krumpli is ide tartozik. Egyél napi 6-7x de keveset. Egyél sok halat sovány húst csirkét pulykát stb. És jó minőségű zsírokat is fogyassz pl olíva olaj, lenmagolaj stb. És napi 300-500g zöldséget fogyassz. Ha még a emnnyiségre is odafigyelsz tökéletes alakod lesz, mert lesz egy kis izom is rajtad ami csak kikerekíti, feszesebbé teszi a feneked, combod stb. És sok sikert !
2011. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi ez hasznos volt!
2011. jún. 5. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!