Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők miket isznak?

Testépítők miket isznak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne ebben a sportba, de GYK-n annyit már összeszedtem, hogy a kaja minősége és mennyisége nagyon fontos. Puszta kíváncsiságból kérdem, hogy az italokra mik a szabályok?

Csak víz meg turmix? Vagy időnként mehet kóla, kávé, sör stb?


2011. jún. 2. 21:25
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Nem úgy fog meglátszani-.-" Úgy fog, hogy ráncos leszel mint egy aszalt szilva. Nagyapám is ráncos, de Arnoldhoz képest mint egy 20 éves emberXD Mekkora teste volt és az hova tűnt? Arnold mint testépítő vizet vedelte ahogy a többi testépítő, mert bele vannak betegedve a nagy mennyiségben. Tele nyomta magát vízzel és öregkorára már jobban aszalódik a víz hiánytól amit fiatalon rengeteg vízzel pótolt. Ám ha véletlen kiderülne, hogy lehet hogy aids-es lennél akkor már futsz a dokihoz és nem mondod, hogy hülyékXD Szerinted az aids-et hogyan tudták megállapítani, hogy honnan ered? Szerinted a vérplazmákon rá van írva, hogy nemi uton által kapod meg és így jöttek arra a következtetésre, hogy onnan kaphatsz aids-et?:) Hát ha nem biztok az ilyen kutatásokban akkor miért hiszed el azt is hogy nem uton keletkezik az aids? Én még nem száradtam ki, mert nem soka vízet vedeltem:) A napi szükségletnek 1,5 litert ír pluszban én 1-1,5 litert edzéskor, na akkor is max. 3 liter vízet fogyasztok és kb. ennyit is iszok nem többet. Lehet mérsékelni a szervezetet, nem száradsz ki! Víz helyet is lehet mást inni szomj ellen. Csak az edzéskor azt a mennyiséget pótoljuk vízzel amit ledolgozunk! Ebben legalább egyetértünk? Legyen az, hogy a többi értelemetlen válasz volt tőlem, de ez igaz, oké? Kell a víz edzéskor, oks?
2011. jún. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Húgy meleg kőbányai sört isznak.
2011. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Nézd ezek szerint te 60-70 kg vagy akkora testhez 3-4 liter kell. Te azt írtad 3 litert megiszol akkor miről beszélünk? :D Egyébként arnold már írtuk miért néz ki úgy ahogy, de azért mert sok vizet iszol fiatalon nem elszel ráncos, sokkal inkább azért, mert öregen iszol keveset. Arnold bácsi meg azért esett össze mert nem kondizik, leállt már a szteroidokkal ( gondolom ) és mert nem eszik annyit mint régen, ezért a teste nem tartotta fent a nagy izomtömeget.
2011. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Na most ha szerinted Arnold azért ráncos, mert rengeteg vizet ivott, akkor k.rvára el vagy tévedve. Nem inkább az a gáz, hogy 30 éve nem edz, nem kajál rendesen, ergo az izmai nagy részét elvesztette? Arról a rengeteg kokszról ne is beszéljünk, amit magába termelt az évek során.
2011. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

mark86


még annyit hozzátennék hogy koxolhat valaki,ehet,ihat,nyomhatja az edzést 60-70 évesen is attól még leépül mint a sz.r.

ebbe szoktak idegileg tönkremenni azok akiknek az életük a testépítés és más nem létezik!

2011. jún. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Kell a víz edzés alatt, nem tudom ki tagadta volna ezt...

Arnold meg nem a kox, edzés, helyes kaja abbahagyása miatt lett átlagos öregember, hanem mert sok vizet ivott. Sőt, még szerintem azért is, mert jujjjjj 6g c vitamint evett naponta. Megártott, hiába...

2011. jún. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Mark, igazad van, de itt van a Parázs Miklós, nem egy mai gyerek, és nincs egetverően szar formában:


[link]

2011. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!