Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők miket isznak?

Testépítők miket isznak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne ebben a sportba, de GYK-n annyit már összeszedtem, hogy a kaja minősége és mennyisége nagyon fontos. Puszta kíváncsiságból kérdem, hogy az italokra mik a szabályok?

Csak víz meg turmix? Vagy időnként mehet kóla, kávé, sör stb?


2011. jún. 2. 21:25
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ mennyire veszed komolyan,de szerintem sián beleférnek ezek.Az alkohol mondjuk eléggé rombol de szerintem néha az is simán oké.
2011. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Versenyszerűen akik űzik a sportot ők sose isznak alkoholt, se cukros löttyöket. Aki hobbi szinten csinálja általában 1 sör még belefér nyugodtan. A kérdésedre a válasz hogy 1l/20tskg víz naponta és szinte csak turmixot, vagy energizálókat pl: hot blood, attack stb.
2011. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
49%
Meleg kőbányai sör, tesco-s jegestea, CocaCola orrba-szájba, házi vegyespálinka.
2011. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

mark86


én nem a sport miatt,de nem iszok sz.rt! víz!

napi 5-7 liter!

2011. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy a cukros löttyöktől szomjas maradok, szóval ha iszom, akkor vizet. (na mondjuk edzés előtt sokszor lecsusszan egy energiaital.)
2011. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Ásványvíz. Alkoholt évente 4x iszom.
2011. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Csak vizet iszok. Napi 4 litert. Most találtam ki egy nullkalóriás italt:

K*rvajó: 1-1,5 liter forralt vízhez teszel 5 olcsó csóványteát, és 1-2 drága zöldteát. Dobsz bele 12 pötty mérgező szaharinos édesítőt, és kész a nullkalórás élményital. Jéggel kell inni, úgy marha jó. Persze meg ekll várni, míg lehűl.


Alkoholt évi 3-4 szer iszok, de akkor nincs megállás.

2011. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Ja meg turmixok, persze...
2011. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Ne vegyélbe minden hülyeségeket amit írkálnak testépítők a kalóriákról, táplálkozásokról. Sokak tévhitbe kergetnek. Ő igazat mond: http://www.youtube.com/watch?v=qEa-l6nD2qI&feature=related

Ha tudsz angolul persze:)

2011. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

mark86


looool

nagyon jóó! ha magyar lenne mehetne a napisz@rra! :D

2011. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!