Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők miket isznak?

Testépítők miket isznak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne ebben a sportba, de GYK-n annyit már összeszedtem, hogy a kaja minősége és mennyisége nagyon fontos. Puszta kíváncsiságból kérdem, hogy az italokra mik a szabályok?

Csak víz meg turmix? Vagy időnként mehet kóla, kávé, sör stb?


2011. jún. 2. 21:25
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Az nem hülyeség!
2011. jún. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

mark86


nem is viccből mondom!

2011. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
0%
Elég hamar végig nézted a videót, hogy bármilyen véleményt is mondj róla:) Akkor milyen véleményed is lehet róla?:D
2011. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

mark86


hallgattam,és 1-2 szót amit megértettem beírtam a fordítóba

pl. the,on,muscle! ez alapján mondom!

2011. jún. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
0%
Ha már nem értesz belőle semmit akkor az agyadra is gyurhatnál. Az hogy téged nem érdekel másoknak hasznos információkat tartalmaz.
2011. jún. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Tényleg látni a testépítőknél, hogy vedér számra iszák a vízet. Én is iszom a vizet olyankor, de nem vedér számra. Azért kell vizet inni, mert pótolni kell amit leadsz. Lehet más italokat is használni amiben vannak anagyagok csak azt már a szervezet nem vízként dolgozza fel, hiába tartalmaz vízet. A kóla, kávé, sör nem pótolja a vízet:) De a sok víz fogyasztása is veszélyes lehet! Én max. 1-1,5 liter vízet iszom gyuráskor. Mi a f*szért igyak többet? Annyit kell pótolni amit leadsz és 4-5 litert te nem adsz le, ha még is akkor igyál annyit:) Nem a víztől leszel izmos! Ezt most kerestem ki neked, mert gondoltam nem csak a saját számat jártatom:

"A sok víz felborítja a szervezet sóháztartását, és olyan sóhiányt alakíthat ki, ami izomgörcsökhöz, sőt súlyosabb esetben akár eszméletvesztéshez is vezethet.


A bonni székhelyű Német Táplálkozástudományi Társaság épp ezért azt ajánlotta, hogy felnőttek számára napi 1,5 liter víz fogyasztása az ideális."


Na szóval így kell hallgatni más tanácsát, hogy 4-5 liter vízXD Csak tessékXD

2011. jún. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

mark86


egész nap iszol annyit?

2011. jún. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

mark86


mert pl én nyilván nem edzés közben iszok annyit hanem egész nap.nyáron 40.fokban ha lábedzés van+váll+aerob,egész nap 7 liter is lemegy!

2011. jún. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Jajistenem a debil tudósok már megint bebizonyították a faszomat. Milyen jó. Ha másfél litert iszol naponta és nyomsz mellé vitamint, magas fehérjén vagy, esetleg még kokszolsz is akkor az egyenes út a vesekőhöz. Az tuti. Persze ha félreértettem és edzés közben iszol 1.5 litert akkor bocsánat.
2011. jún. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Na már látom, hogy gyúráskor. Na de mi a 4 litert nem az edzés közbeni fogyasztára írtuk, hanem az egész napra.
2011. jún. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!