Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők miket isznak?

Testépítők miket isznak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne ebben a sportba, de GYK-n annyit már összeszedtem, hogy a kaja minősége és mennyisége nagyon fontos. Puszta kíváncsiságból kérdem, hogy az italokra mik a szabályok?

Csak víz meg turmix? Vagy időnként mehet kóla, kávé, sör stb?


2011. jún. 2. 21:25
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
A tudósok meg csináljanak végig egy kreatin kúrát napi 1,5l vízzel és utána okoskodjanak.
2011. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Jah persze. Látáttok Arnold Schwarzenegger hogy összevan aszalódva? Szerintetek mitől van?:D Felölem igyatok napi 10 litert is az a ti dolgotok. De amikor megöregszel az a sok víz amit megitattok az mind szépen megfog látszani rajtatok. A víz nem növel tömeget!!! Nem lesz jobb a teljesítményed sem!!!! Most direkt hülyítitek itt az embert vagy tényleg ilyenek vagytok?XD A víztől nem nő az izom! Nekem mindegy hogy szét iszátok magatokat az már nem az én dolgom:)
2011. jún. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

mark86


talán öreg mint a sz.r és szétkoxolta magát! erre nem gondoltál okos? nem azért iszunk vizet hogy izmosak legyünk hanem azért mert kell!!! +egy edzés alatt jobban széthajtjuk magunkat mint te egy év alatt!

[link]

2011. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

mark86


+talán többet is hugyozunk nem?

mondjuk kamuból írod és provokálsz de tök8!

2011. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Neked agyadra ment valami? Nem a vízzel van baj:S Agyad=0 Azt mondom, hogy a sok vízmennyiség!! Beléd öntök 20 liter vízet és meglátjuk, hogy hol jön ki oké?:D Van egy határ ahol már kész nincs több. Vízb*zi vagy?:) Kell a víz, de nem annyi amennyit te írsz! Most ezen vitázol velem? Elmondtam, hogy nekem mindegy mennyit iszol-.-
2011. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

mark86


ki dönti el te fogyatékos hogy mennyi víz kell??

a nőklapja vagy a blikk???

szomjas vagyok iszom! egy nyári napon fizikai munkát végző embernek,aki +edzeget is,5-6 liter meg se kottyan!

ki beszél 20 literről te idióta majom? és szerinted egyszerre iszok 6 litert? a vízfogyasztásnak köze nincs a testépítéshez alapvető szükséglet!!! te beszélsz izmokról meg arnoldról és engem agyatlanozol le?

ha megittad a mai 1 literedet húzzál innen mert csak égeted magad....

2011. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom te 60 mg C-vitamint szedsz naponta, mert pár okos megmondta, hogy veseköved lesz ha többet veszel. Ennyit a tudósokról. Arról nem is beszélve, hogy, 1,5-2liter víz az ajánlott naponta, DE ebbe nincs benne a nehéz fizikai munka, a hatalmas tápanyag bevétel, és az esetleges étrend kiegészítők. A másik pedig, hogy nem tudom hol ültél biológia órán. Bár lehet 12 évesen osztod az észt... A szervezet annyi folyadékot/tápanyagot vesz fel amennyire neki szüksége van, a többi kiürül normális módon. Tehát ha túlzabálod magad kifosod, ha sokat iszol kipisálod. Akkor meg mi a retkes ***** köze van Schwarzi arcához a víznek? Arról nem is beszélve, hogy valószínű a szteroidok mellett majd pont a víz miatt néz ki így...
2011. jún. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

1- K*rvára nem azért iszunk hogy izmosak legyünk

2- kiváncsi vagyok, hogy nekem, vagy neked lesz hamarabb veseköve.

2011. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Nem olvasom a nők lapját sem a blikket:) de agyilag se vagyok zokniXD
2011. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Nem vagy zokni de akkor ez milyen biológiai folyamat , hogy :"De amikor megöregszel az a sok víz amit megitattok az mind szépen megfog látszani rajtatok." Tehát amit megiszok az mind bennem marad öregkoromig aztán eszébe jut a víznek hogy ki kéne jönni és kijön vagy mi?
2011. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!