Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igy is lehet izmosodni?

Fibbrizzo kérdése:

Igy is lehet izmosodni?

Figyelt kérdés
23 vagyok kb 4 éve kondiztam de abbahagytam mert másik munkahelyre kerültem meg más dolgok is közrejátszodtak .És szinte el is tünt amit kidolgoztam .Na amit kérdezni akarok az az hogy egy hete kezembe vittem haza egy kb 35-40 kg mos nehezéket ,lényegtelen mi volt de kb olyan 10 percig cipeltem és másnapra olyan izomlázam volt a lábamba meg a kezembe ami még kondizos koromba se.A kérdésem ha eljátszom ugyanezt minden nap akkor fogok töle izmosodni vagy ez igy eredménytelen ?
2011. jún. 2. 17:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azért az sem mindegy,hogyan cipeled.

Ha nem edzel,akkor a deréköved sem kellően erős és rövid idő alatt kész a gerincprobléma.

Nulla edzésről átmenet nélkül váltani arra,hogy naponta 40 kilót főleg derékból tarts hosszabb ideig,eléggé porckoronsérv-kidülledés gyanús,legalábbis igen nagy százalékban növeled az esélyét.

2011. jún. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én szoktam edzeni teremben, plussz még hetente kijárok 5ször focizni, ezért elég jó állóképességem is van, és megsem kottyan nekem ha itthon krumplis és tápos 50kilós zsákok tömkelegeit kell cipelni máshova
2011. jún. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!