Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igy is lehet izmosodni?

Fibbrizzo kérdése:

Igy is lehet izmosodni?

Figyelt kérdés
23 vagyok kb 4 éve kondiztam de abbahagytam mert másik munkahelyre kerültem meg más dolgok is közrejátszodtak .És szinte el is tünt amit kidolgoztam .Na amit kérdezni akarok az az hogy egy hete kezembe vittem haza egy kb 35-40 kg mos nehezéket ,lényegtelen mi volt de kb olyan 10 percig cipeltem és másnapra olyan izomlázam volt a lábamba meg a kezembe ami még kondizos koromba se.A kérdésem ha eljátszom ugyanezt minden nap akkor fogok töle izmosodni vagy ez igy eredménytelen ?
2011. jún. 2. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mark86


sajnos sz.rt se ér! akkor már sokkal jobbak a saját súlyos gyakorlatok! az se megoldható??

2011. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
vannak sulyzoim .szoktam gugolni is de sose volt valami nagy izomlázam de ettöl meg 3 napig alig birtam menni
2011. jún. 2. 18:04
 3/12 anonim ***** válasza:

mark86


értem én,de ettől izmos nem leszel,max formásabb!

az izomláz meg nem alapfeltétele az izmosodásnak!

2011. jún. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
HEHE! Tipikus konditerem izom, ha funkcionális dolgot kell csinálni, nem csak fel-le emelgetni valamit 8x aztán pihenő, már egyből szenvedés van. Ezeket hívják statikus gyakorlatnak amikor egy bizonyos dolgot, pozíciót hosszasabb ideig tartasz, lásd tornászok. Ezért durvábbak sokkal mint bármelyik gyúrós!
2011. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

mark86


persze! ezt nem vitatja senki!

a testépítésnek nem sok köze van az erőhöz,nem is ez a cél vele hanem az esztétikum!

nagy izmokra vágyik minden testépítő ennek nyilván velejárója az erőnövekedés,de mindenki tudja hogy 50 sport van ami nagyobb funkcionális erőt ad mint a testépítés! ez nem is vita tárgya...

sokan keverik

2011. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

mark86


mondjuk khati béci is testépítő volt,de megnézném 20 tornász hogy vinne 20 méterre 450kilót de mindegy! alapjában teljesen igazad van!

2011. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 TOMAtm ***** válasza:

kathi béciben kb annyi natúrál testépítés van mint Szandika szájában.

az h bedurrant a combod az csak annyit jelent h az izomzat nincs hozzászokva az ilyen terheléshez és az 'ellátórendszer' nem tudta ellátni a feladatát.erősödni erősödhetsz ettől,de nemhiszem h cölöp lábakat építesz vele.

a testépítés nevében benne van a jelentése.szó sincs róla h le tudnék nyomni 100 fekvőtámaszt,vagy ilyesmi.nincs is rá szükség,mert nem ez a célunk,hanem a minél esztétikusabb test(ami nálam a minél nagyobb izomtérfogatot jelenti).

2011. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

mark86


senki nem mondta hogy béci naturál,viszont naturál tornászt se tudna mutatni senki az élmezőnyből!!!

2011. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ez mind nagyon szép de arra lennék kiváncsi hogy itthon inkább sullyal gogoljak vagy cipekedjek sullyal hosszu távon ?
2011. jún. 2. 18:36
 10/12 anonim ***** válasza:

mark86


ha izom kell 1.,ha kitartás akkor 2.

2011. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!