Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők, akik itt vannak...

Testépítők, akik itt vannak az oldalon help pls?

Figyelt kérdés
mark86 mitől ekkora császár? nem tudna normáis hangnembe válszolni? sok paraszt van de ő a fő! ne moderáltassatok választ várok!
2011. máj. 24. 21:49
 121/133 anonim ***** válasza:
nagyon odavagy érte, kérdező ;) :D
2011. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/133 A kérdező kommentje:
ááhh,most hogy már írt emailt,mégjobban,tök kedves volt,megpróbált hatni rám(lebeszélni erről),és mesélt egykét dolgot. imádom!!!!
2011. jún. 3. 22:06
 123/133 A kérdező kommentje:

ki az a liza????????

itt kiverte mark a biztosítékot :DDD

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__hadsereg-hadvezetes_..

2011. jún. 3. 22:56
 124/133 anonim ***** válasza:

amúgy jogosan.. :)

gondoltam én is írok, hogy Afganisztánban.. és másutt is késharc áldozatai talán a legtöbben (egy késharcos ismerősöm mondta) mert csak valami kravmagát (egy "önvédelmi rendszer") tanulnak, és az pont sz.arra se jó.

deeee... nem aztán úgy gondoltam nem feltétlen tartozik annyira szorosan a témához.

2011. jún. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/133 A kérdező kommentje:

tök jó Aczél hogy te így megérted markot és soha nem szidod. normális vagy. és ugy látom ertesz a kajákhoz mármint ilyen nem mindennapi dolgokhoz...nem tudom hogy mondjam! :D

mit dolgozol/tanulsz?

2011. jún. 4. 08:44
 126/133 anonim ***** válasza:

értek a kajákhoz? :D de szépen mondtad :DDD

élelmezés tudományi karon tanulok, ezt ezen az egyetemen felfoghatjuk munkának is.. csak annyi hogy én fizetek és nem ők nekem xD


-----

Jedi képzés: az igazi harcművészetek ereje!

http://www.youtube.com/watch?v=noQX0pJQc-w&NR=1

2:40-nél külön figyelem!!! :DD

2011. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/133 anonim ***** válasza:
ajaj Aczél lehet te is már kiszemelt célpont vagy :DDD
2011. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/133 A kérdező kommentje:
nem vagyok k.rva azért mert tetszik valakinek az életszemlélete és stílusa,mellette még Aczélt is megtisztelhetem egy-két szóval nem? -.-
2011. jún. 4. 12:47
 129/133 anonim ***** válasza:
ne vedd már a szívedre :DD csak poénkodok xd
2011. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/133 anonim ***** válasza:
57%

húúúú! de jól esett.

17L nem lennél ku.rva, nem akármilyen férfiakról van Márk és az én személyemben szó ugyebár :)

2011. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!