Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet izmosodni tömegnövelő...

Lehet izmosodni tömegnövelő nélkül?

Figyelt kérdés

Elég sokat futok, egy héten 3-4x 10-15 km-t és néha félmaratonra is megyek, hétvégente pedig 80-100km biciklizés.

Szeretnék elmenni konditerembe is egy héten 2-3x hogy egy kicsit izmosabb legyek, de nem szeretnék tömegnövelőt szedni. Fehérje vagy valami jöhet, de nem akarok ultra-nagydarab lenni. Ha tudnátok javasolni valamit amit szedhetek és azzal könnyebb lenne izmot építeni azt megköszönném!


2011. máj. 23. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem leszel ultra nagydarab, ha akarsz sem, úgyhogy megnyugodhatsz. A tömegnövelő ugyan úgy fehérje, csak van mellette ch is. Szedni pl hangyát javaslok, amúgy meg zabálás.
2011. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 sitch ***** válasza:
nehogy azt hidd,h a tömegnövelőtől kiszabott nagy leszel 2 nap alatt.ugyanaz mint a fehérje csak szén hidráttal.rakd rendbe a táplálkozásod,azzal könnyű izmot építeni.
2011. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

mark86


ilyen mennyiségű mozgás mellett évi 3 kiló izmot ha fel lehet szedni! brutál mennyiségű kaja,edzés után meg tömegnövelő,vagy protein+dextróz! ezek nem izomnövelő szerek csak koncentrált tápanyagok! semmilyen hatásuk nincs!

2011. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nagy darab nem leszel a gyógyszerektől, ne aggódj. Én napi 3-4 órát gyúrok 50kg-val, kb egy fél éve. Attól függ. ha csak a lábadra szeretnél gyúrni, akkor csak így tovább! De ha a karodra is szeretnéd hogy menjen valami, akkor kezdetnek 10kg-al, majd mindig egy kicsit többel gyúrj napi fél-1 órát.
2011. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

mark86


te szellemi fogyatékos vagy a témához úgyhogy menjél inkább rángatózni,ne b@szd át a kérdezőt a hülyeségeiddel légyszíves....

2011. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én fáradt vagyok ahhoz, hogy az utolsó előtti f@szságait felfogjam.

És most be fogom nyúli márk mondását.


Gondolj bele a tested üzemanyaga a fehérje és a ch, na egy autó elmegy üzemanyag nélkül?

2011. máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jártam edzeni egy ideig, egész jól is ment (már magamhoz képest), csak aztán visszatértem a futáshoz és a biciklizéshez, mert egy sérülés miatt maradtak ki. Edzés közben is csak olyan gyakorlatokat csináltam amiket nem tudtam lábbal elcsalni, pl. fekvenyomásnál 70kg-nál éreztem hogy a lábam is segít, mivel ahol a sérülésem volt ott belenyilalt keményen a fájdalom...most hogy jól vagyok és végre van időm is rá, szeretnék elmenni reggelente edzeni, de úgy hogy én nem tudok egész nap zabálni meg fél csirkéket megenni, szóval ezért szeretném ha valaki ajánlana valami táplálék kiegészítőt. Arról laikusként fogalmam sem volt hogy a tömegnövelő is fehérje csak van benne valami plusz! Szóval ha valaki továbbra is szeretne segíteni az mondhatna nekem valami alap dolgot amit vehetnék! Köszönöm!
2011. máj. 23. 21:31
 8/11 anonim ***** válasza:

mark86


bármilyen tejsavó protein megfelel...pl 100%whey protein,de jó a kevert fehérje is,pl promix vagy power protein.

2011. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mark86


mehetne még 1 komoly multivitamin pl.multi pro vagy peak mega a-z mert elég sok ásványi anyag és vitamin ürülhet ilyen edzés mellett!

2011. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mark 86 tettszett a beszólásod ennek a palinak fingja nincs erről a témáról!!Am meg sztem nem ér lofaszt sem a protein mert ha zabálsz mint a disznó fehérjét szinte ugyanazt éred el mint ha szednéd a cuccot!!!Am meg a kérdésre válaszolva hogyne lehetne már izmosodni tömegnövelő nélkül csak nem annyira látványos!
2011. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!