Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek h tudnám ki...

Szerintetek h tudnám ki gyúrni maga jól 1 nyár alatt?

Figyelt kérdés

1 kb 45kg-os 165cm magas szálkás gyerek vagyok és nem tom h mit kéne tennem h jól kigyúrjam magam,pénzem meg máshoz kell nem kondira, így én is otthon szoktam edzeni...

igazán jól jönne vkinek a segítsége.


2011. máj. 21. 11:01
1 2
 1/12 TOMAtm ***** válasza:
ha semmi kiegészítőt nem szedsz,nem figyelsz az étkezésedre a pihenésre semmi hatása nem lesz.ezekkel egy fél év alatt jó formába lehet lendülni.onnantól már csak minőségi változás lesz inkább...egy rendes testhez szerintem minimum 5-6 év kell.
2011. máj. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség...egy nyár alatt semmikép nem.

Még ha steroidot szedsz se.

Nincsenek csoda szerek hiába mindenki azt mondja.

ez egy nagyon lassú sport.

évekbe tellik nem hónapokba.

2011. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ja és előző vagyok..sajnos ez egy áldozatokat igénylő sport:/ tehát azt a pénzt amit másra költesz valószínűleg erre kéne:S tehát, ha nem vagy hajlandó vagy nem tudsz érte áldozni akkor inkább el se kezd.

Mert nem fogsz fejlődni.

2011. máj. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok álszent, de ha bulizni jársz hetente és arra kell a pénz akkor tényleg keress más sportot...
2011. máj. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
egy tipp: fegyencedzés
2011. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A fegyencedzés erőben és ügyességben fejleszti a testet. Nem elszel tőle brutál izmos... De kondi mellett szerintem elég hasznos tanácsok vannak benne.
2011. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mivel 45kg vagy és most kezdenéd el az edzést ezért szerintem egy nyár alatt simán tudsz látható eredményeket elérni, még akkor is, ha otthon edzel eszközök nélkül. Viszont nem elég annyi, hogy néha gyúrogatsz meg ilyenek. Ha komolyan gondolod, akkor járj utána, hogy mit hogy kell csinálni. És ami a legfontosabb az a megfelelő kajálás.


Amit én ajánlanék az hetente 3 edzés úgy, hogy egy izomcsoportot egyszer dolgoztatsz meg. Emellett 5-6 étkezés naponta 2-3 óránként.


Ha már elkezdted és úgy érzed, hogy nincs eredménye, akkor szinte biztos, hogy nem eszel eleget.


Ha ezen az oldalon elolvasod az alapismereteket, akkor az hatalmas segítséget fog adni azzal kapcsolatban, hogy mit hogyan kell csinálni és hogy működnek a dolgok: [link]

2011. máj. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mivel otthon edz átmozgató edzéssel többre menne szerintem.
2011. máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én spec fekvőtámaszokra, egy lábas guggolásokra, húzódzkodásra és hasonlókra gondoltam. Egy zsák krumpliból lehet jó súlyzó. 11:54voltam
2011. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3-4 hónap alatt ha rendesen kajálsz és edzel szép testre tehetsz szert. nyilván nem lesz hatvanas bicód, de felszedhetsz 5-6 kiló izmot, ami meglátszik.

de fontos, hogy zabálj mint állat fehérjét és szénhidrátot, különben nem fogsz megnőni.

koksszal menne 2 hét alatt is, saját szememmel láttam.

2011. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!