Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Itthon "ki tudnám magam gyúrni"?

Itthon "ki tudnám magam gyúrni"?

Figyelt kérdés
Csak itthoni edzéssel lehetne akkora karom pl. mint egy olyan embernek, aki rendszeresen konditerembe jár edzeni?
2009. aug. 20. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Most a sok okos ember úgyis meg fogja magyarázni , hogy fekvőtámasszal , meg minden hülyeséggel igen blabla . De az én véleményem az , hogy nem . Persze egy szintig izmosodsz , de olyan izmaid soha az életben nem lesznek az otthoni edzéstől .
2009. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kizárt dolog.

Én mikor 1 éve edzőterembe elkezdtem járni, első az volt hogy az edző megkérdezte: Jártam-e már konditerembe.


Mondtam hogy nem, csak itthon van egy mellgépem...


Itt közbe vágott, azt mondja: Ez semmi.


Viszont... ha van minden géped, fekpad, ferde pad, scott-pad, peck-deck gép, sorolhatom még, és van egy rendes edzésterved akkor lehetsz.


De ha elkezdesz járni fontos hogy közben hagyjál szüneteket.


És sok fehérjét fogyassz!

2009. aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nincsenek itthon gépek!


Fekvőtámaszozásra és felülésre gondoltam volna!

2009. aug. 20. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem. Karod esetleg lehet, ha veszel súlyzót, de az meg aránytalan lesz.
2009. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyakor ***** válasza:
Fekvővel és felülésekkel sokra nem mész. vagy vegyél kondigépe(ke)t vagy kondibérletet :D
2009. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!